Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb barátom megcsókolt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátom megcsókolt és most nem tudom hogy mi van köztünk? Többet szeretnék, de vajon fél hogy elveszíthet e? Mi lehet?

Figyelt kérdés
Szóval az történt. Hogy nemrég volt a fiú szülinapja. Már régóta ismerjük egymást általános iskolából. De igazán közel körülbelül három -négy hónapja ismerjük egymást. Olyan szinten hogy mindent megbeszélünk egymással. Aztán úgy három hónapja elkezdték kavarni a dolgokat fiatalabb lány haverjai, hogy nekem ő tetszik stb. Akkor nem éreztem iránta semmit. Felhívott, kimentünk sétálni, átbeszéltük hogy minden marad a régi kerékvágásba és maradunk barátok. Idővel, ahogy egyre jobban elkezdtük megismerni egymást elkezdett kialakulnia vonzalom kettőnk között. Szinte minden nap találkoztunk, beszéltünk, felhívtuk egymást. És ugye eljött a születésnapja. Mielőtt hazaértünk volna még kimentünk sétálni. Elkezdett hülyéskedni hogy idézzünk szellemet. Persze ebben nem hittem. De mivel elég spiccesek voltunk gondoltam miért is ne. Aztán hókuszpókuszoltunk mindenféle hülyeséget. Persze a homlokunk a másikéhoz ért. A szánk közel volt egymáshoz. Majd az egyik pillanatban megcsókolt. Szerintem csak ürügyet keresett ezzel a szellemesdivel, hogy megcsókolhasson. Mert már azon az estn eléggé össze voltu nk melegedve. És tegnap azt mondta hogy nem igazán emlékszik rá és sajnálja stb stb. És ma meg kerül. Facebookon sem ír. Pedig minden nap beszélni szoktunk. Nem is hívott. Semmi érdeklődés. Szerintetek mi lehet a probléma? Rá kéne kérdeznem? vagy ti mit gondoltok? Ilyen helyzetben mit kellene tennem? UI.: Már egy jó ideje kifejezzük egymás felé a vonzódásunkat. 20L 18F
2013. nov. 17. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
fiatalabb fiúkra gerjedsz?
2013. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudod nekem a bizalom és a belső a fontos. Nem a kor.

Biztos nagyon idős és tapasztalt lehetsz ha ilyen korrekt és velős választ adtál! :P

2013. nov. 17. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:

idősnek idős és láttam ezt azt.

te magad írod hogy azóta mozdultatok egymásra mióta pletykáltak rólatok. én úgy értelmezem hogy 2 tökunatkozó ismerős vagytok és szimplán úgy alakult a szitú hogy hát akkor menjünk már együtt ide oda hamár téma vagyunk.mint amikor unalmukban abba szeretnek bele a lányok aki éppen kéznél van így vagy úgy.

lelkileg elég gyerek mert nem tudott mit kezdeni azzal hogy a szájrapusziból nem lett szenvedélyes smár és orgia mint a filmakban. a programja kidobta az error-t.te meg szinte úszol az árral-0 reakció,0 gesztus,0 sorsalakítás-annyira passzív vagy hogy az se tűnne fel ha 4 benga négerrel állítana be hogy most parti lesz:fapofában viszonyulnál a helyzethez hogy akkor ez van.

2013. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ebből nagyon sok mindent le tudtam szűrni és tényleg tapaszt meg értelmes vagy. Na mindegy azért köszönöm....
2013. nov. 17. 22:43
 5/7 A kérdező kommentje:
* tapasztalt a válaszodból ítélve.
2013. nov. 17. 22:46
 6/7 anonim ***** válasza:

"ma meg kerül. Facebookon sem ír. Pedig minden nap beszélni szoktunk. Nem is hívott. Semmi érdeklődés. Szerintetek mi lehet a probléma? "


Az a problémája, hogy egy döntésképtelen kis hülye gyerek, semmi több. Ráadásul ez a nem hív, nem ír nem keres, teljesen egy 14 éves gyerek szintje, de komolyan....


Keress olyat aki nem ilyen óvodás módon viselkedik.


És ezt most nem azért mondom mert fiatalabb, hanem mert úgy viselkedik...


Nincs bajom a fiatalabb srácokkal. Ami azt illeti 3 évvel fiatalabb a férjem:) Tehát nem ez a gondom. Hanem a srác viselkedése, ami szánalmas és gyerekes...


27/N

2013. nov. 18. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És teljesen igazad van. A barátaim is mondták hogy ne foglalkozzak vele. Ha már mindenki azt mondja hogy gyerekes. Most már akkor tényleg igaz.
2013. nov. 18. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!