Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltitkoljam a párom elöl ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltitkoljam a párom elöl ha szex közben másra is gondolok vagy jobb az ilyet megbeszélni vele?

Figyelt kérdés
Van egy másik srác akire elég sokat gondolok ugyis ha a párommal vagyok meg úgy napközben is. Pedig jól megvagyunk a vőlegényemmel, de valami ezek szerint mégis hiányzik, nem tudom. Nektek volt már ilyen?
2008. júl. 10. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
en biztos nem mondanam el.
2008. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
hát én sem. ez nagyon megalázó a másiknak és nem veri ki a fejéből egykönnyen még ha nem is veri ki balhét. intézd el magadban
2008. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hülye kérdés, de mit csináljak hogy ne gondoljak a másik srácra?
2008. júl. 10. 11:02
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
inkabb vele szeretnel lenni a baratod helyett? mert, ha igen akkor egyertelmu a megoldas...
2008. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
egy biztos ne mond el a volegenyednek h masra is gondolsz szex kozben,mert azt fogja hinni h o nem eleg jo az agyban es azert gondolsz masra is.......aval a masik sraccal regebben jartatok???vagy mar reg ismered????itt inkabb az lenne a legmegfelelobb kerdes h h gondolsz ra mint egy baratra vagy tobb min egy barat?!?!?!?!?
2008. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam még együtt azzal a sráccal, pár hónapja ismerem. Ő akart tőlem vmit, de akkor mondtam neki hogy van barátom, szeretem úgyhogy legyünk barátok. Barátként szoktunk találkozni, de már kicsit (nagyon?) vonzódom hozzá. Mindig várom mikor ír meg mikor hív, stb. EGyébként neki is van barátnője. Emellett jól megvagyunk a párommal és nem is szeretném elhagyni a másik srác miatt. Egyszerűen csak érdekel milyen lenne vele lenni.. Már néha arra gondolok hogy megcsókolnám legszivesebben.. úgyhogy eléggé össze vagyok zavarodva!!:( Ő tuti benne lenne a dologban, csak aztán nem tudom velem meg a párommal mi lenne hogy lenne.
2008. júl. 10. 11:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
meg ne sertodj, de a nem szereted a baratodat. ha szeretned, meg sem fordulnanak ezek a fejedben.
2008. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Isten ments, hogy elmond! Neked, hogy esne ha ő mesélné, hogy szex közben a szomszéd lányra gondol, mert csak akkor áll fel?

Tudod, ha csak szex közben gondolnál más pasira az azt jelenti, hogy több újdonságra vágysz.

ha csak napközben gondolsz másra, az azt, hogy több figyelemre van szükséged.

A kettő együtt egy unalmas és lapos kapcsolatot mutat. Bocs.

Ami most hiányzik mindig hiányzoni fog. És még egyre több minden az együttélés alatt, ahogy kopik a máz...

Várjatok a házassággal, mert nem sok jót jósolok neketek. :( És jobb ma egy szakítás mint holnap egy válás gyerekkel.

2008. júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Mindenképp mondd el neki,jobb ha tud róla,majd megbeszélitek együtt a dolgot.
2008. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a házasság sem fog szilárd talajon állni. :D
2008. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!