Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerelmi kapcsolatban mikor múlnak el azok a bizonyos pillangók a gyomorból? Mennyi idő után kb?

Figyelt kérdés
Nem értem a dolgot. Azt mondják az az igazi szerelem,ami a hónapok évek múlásával egyre erősebb lesz,nem pedig gyengül. Én is ezt érzem a mostani barátommal, 1 éve vagyunk együtt és erősebbek az érzéseim mint valaha. De ezek a pillangók...ezeket én nem érzem,mégis azt érzem,hogy most jobban szeretem mint az elején. Egyszerűen nem tudom elhinni,hogy valakik,akik együtt vannak már fél éve vagy 1 éve,még mindig érzik a pillangókat...persze szerethetik még jobban egymást,kívánhatják úgy a másikat mint az elején,de a pillangók? én ezt úgy gondolom,hogy mivel a barátommal már össze is költöztem 2 hónap után és rengeteget voltunk együtt ezalatt az egy év alatt,már nincs bennem az a fajta idegesség,pillangók a gyomorban érzés,de ettől még én is nagyon szerelemes vagyok. Vagy rosszul érzem? szerelem csak pillangókkal lehet?
2013. nov. 18. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A pillangók hirtelen fellángolásnál vannak szerintem. Utána elmúlnak,és vagy nem lesz tovább,vagy az lesz,mint nálad,hogy szoros kötődéssé alakul. :)
2013. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szerelmes vagyok, mint a nagyágyú, de soha semmiféle pillangókat nem éreztem. Nem is igazán tudom, mire vonatkozik ez a most annyira divatos megfogalmazás azon kívül, hogy rohadtul hangzatos.
2013. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de mennyi idő után múlnak el?

igen,nagyon kötődöm hozzá,de csak ennyi lenne? nincs szerelem? akkor az mi mikor úgy érzem mikor szorosan átölel,hogy nem tudnám nélküle leélni az életemet és életemben semmi nem volt még olyan jó érzés mikor szorosan hozzámbújik és ha eszembe jut hogy elveszíthetem elkezd hevesen verni a szívem,bepánikolok hogy azt nem élném túl stb stb. Vele vagyok minden nap és ezt nem is akarnám máshogy...ez nem szerelem?

2013. nov. 18. 16:47
 4/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló!!!! Végre valaki!!!! Én is így vagyok ezzel,hogy most mit is értünk pillangók alatt?? mert az oké,hogy az elején ideges és izgatott voltam,de mivel 1 éve folyamatosan együtt vagyunk,együtt élünk,had ne üljek már vele szemben 180as vérnyomással és gyomorideggel :D
2013. nov. 18. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
amikor kijönnek a retyón a pillangók, fájdalmas érzés...
2013. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Négy éve élünk lassan együtt. Olyan sosem volt, hogy megláttam, és pl. ájulás környékezett az izgalomtól :)

A nagy érzelmektől viszont szokott gyomorremegésem lenni, még most is. Ez hullámzó, van hogy napokig nagyon intenzív (akkor szinte részeg vagyok a szerelemtől), aztán meg sokáig semmi, "nyugi" van, majd egy ideig mérsékelt a dolog, és így tovább. De ez az elején is hullámzó volt.

2013. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!