Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki lenne megkérdeznem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne megkérdeznem a barátnőmet hogy mit kér karácsonyra?

Figyelt kérdés
Már jó ideje együtt vagyunk, vettem már neki 45355 plüssállatot, 5464543 parfümöt, 546546 ékszert. Ruha kilőve, fogalmam sincs a méretéről, táska kilőve, fogalmam sincs mik a divatos női táskák. Ötletem sincs mit vegyek neki, gyakorlatilag 0 dolog közül tudnék választani hogy mit vegyek. Ha meg sikerülne is valami kis hülyeséget az utolsó pillanatban gyorsan venni, tuti nem tetszene neki.
2013. nov. 18. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2013. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Biztosan van a te közeledbe is "One euro market" (100-as bolt) ott tudsz vàlasztani neki valami ajàndèkot. De èn nem kèrdeznèm meg tőle , hogy mit akar tőled karàcsonyra. De ez az èn vèlemyèm.
2013. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem, ha már jó ideje együtt vagytok, elvileg ismerned kellene annyira, hogy tudd, mit szólna, ha megkérdezed...


Egyébként nem lenne ciki megkérdezni.

2013. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érzem cikinek. Mi öt éve élünk együtt a párommal és az apró meglepiktől eltekintve mindig megkérdezzük a másiktól, mit szeretne.
2013. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Talán az is segíthet hogy ha a városban sétáltok akkor, valószínűleg megtetszik neki valami a kirakatban.
2013. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem gáz, mi 4 éve vagyunk együtt, igaz, az én barátom megkérdézés nélkül is tudja mire vágyok, mert szoktam mondani hogy "de jó lenne egy...", "szükségem van egy...-ra", aztán van hogy mondja hogy akkor kapok tőle, valamikor meg csak meglep vele :) figyeld te is ki hogy mire vágyik, mire lehet szüksége, vagy kérdezd meg, nem ciki
2013. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!