Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 év körüli FIÚK válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli FIÚK válaszát kérném első sorban! A barátomnak szülinapja szeretnék ajándékot venni. Ti szívesen hordanátok olyan szivecskés nyakláncot, aminek az egyik felét ő, a másikat én viselném? Hordana ilyet egy 20 éves fiú?

Figyelt kérdés

3 hónapja ismerem, távkapcsolatban élünk. Ha van vmi jó elképzelésetek ajándéknak, akkor azt szívesen veszem! Előre is köszi:)

jah és h szép kerek legyen a sztori 15 vagyok és nem nagyon tudom, h egy 20 éves fiú minek örülne (szexen, leszopáson kívül, szóval ilyen válaszoktól kíméljetek kérlek!)



2013. nov. 18. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

" (szexen, leszopáson kívül, szóval ilyen válaszoktól kíméljetek kérlek!)"


XDXDXD Hát ez jó volt :D


Ez jó kérdés én örülnék neki (mármint a szíves nyakláncnak is)de mit szeret a barátod?Ezt jó lenne tudni is mert így nehéz válaszolni de szerintem mindennek örülni fog amit te adsz neki.Legalábbis én így lennék vele


20/f

2013. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nyálas
2013. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
gejl
2013. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne vegyél szerintem ilyen láncot. Lányos dolog. Vagy ha veszel,akkor ne várd el hogy hordja.
2013. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 moonlightsentinel ***** válasza:
ewwww hát aranyos dolog de nem hordanám xD
2013. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen.. szerintem is nyálas pöppet, de ez volt eddig a legjobb ötletem, ami nem az volt, h süssek neki vmit, mert maradandót szeretnék adni neki. (elég ciki, h nincs ötletem...3 hónap után azért ismernem kellene annyira, h tudjak neki vmi jó ajándékot adni, nem?)
2013. nov. 18. 17:13
 7/11 moonlightsentinel ***** válasza:
inkább süss xD de tényleg. Egy férfi szívéhez az út gyomron át vezet, nem pedig ékszereken keresztül xD
2013. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Esetleg egy bekeretezett közös kép rólatok :) Amiről mindig eszébe jutsz amikor az asztalára néz. Én a barátnőmnek anno csináltattam egy fényképalbumot.


Bár ez leginkább akkor jó, ha már régebb óta együtt vagytok és van sok szép emléketek, amit érdemes így egybe gyűjteni.

Ezek a személyes ajándékok a legjobbak.



Én 24 éves vagyok az én barátnőm nagyjából korod béli, én imádom azokat az ajándékokat amiket kézzel csinált nekem.


Gondolok itt pl állatfűzésre gyöngyökből. Ha nem tudsz fűzni nembaj, nem olyan ördögösség, gyorsan bele lehet tanulni. Ezek az egyébként értéktelen apróságok mivel saját kezűleg csinálta, számomra az asztal ékességei.

Vagy van itt például egy kézzel készített szívecske is amit ő fűzött fel egy papírra.

:))

2013. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!
2013. nov. 18. 22:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Én azért nem vetném el az ötlete, de ne szívecskéset.

Nekünk párommal innen van medálunk (az ő ötlete volt amúgy):


[link]


Nekünk az ezüst óra-fekete iránytű páros van, és nem a nyakában hordja, hanem a csuklóján.


25N

2013. nov. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!