Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki, ha még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha még nem jártam senkivel?

Figyelt kérdés

Eleinte én sem gondoltam cikinek,de az osztálytársaim már mind jártak valakivel.Szerintem még nem vagyok elkésve ilyenekkel,de komolyan,van aki ha megtudja,hogy nem volt kapcsolatom,úgy néz rám mint valami földönkívülire.Volt pár srác,aki bepróbálkozott nálam,de elutasítottam őket.

Nem mondom,hogy nem lenne jó valakivel járni,de most a tanulásra szeretnék koncentrálni,meg anyuék sem örülnének,ha fiúznék.

De egy kicsit zavar,mert így olyan mintha én lennék a "szegény csúnya lány aki nem kell senkinek".

Ti mit gondoltok erről?Ciki vagy sem?

13/L



2013. nov. 18. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem ciki, bár én szívesen megismernélek
2013. nov. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13 évesen ez a legnagyobb gondod?
2013. nov. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki , sőt... !!!

Ha csúnyának érzed magad, akkor küldhetsz képet!!!


15/f

2013. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha még nem jártál senkivel, szerintem nincs azzal semmi. Ám, ha még nem szoptál le senkit, na az irtó gáz:D
2013. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13 évesen már mindenki járt valakivel?! Nálunk nyolcadikban kb 2 embernek volt már "batárja-barátnője", pedig ez csak 6 éve volt. Egyáltalán nem ciki.
2013. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki, nekem 19 évesen volt először barátom. Nem azért mert nem volt jelentkező, csak szimplán nem akartam bárkivel összejönni, plusz a tanulás/edzés jobban lekötött. És láss csodát, nem bántam meg.
2013. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem,nem ez a legnagyobb gondom,írtam is,hogy elsősorban a tanulásra koncentrálok.Csak kicsit zavar,hogy mindenki sajnálkozóan néz rám.
2013. nov. 18. 17:29
 8/14 anonim ***** válasza:

Elmondanám neked, hogy fiú létemre hiába vagyok/voltam kifejezetten jóképű mindig, de sajnos a zárkózottságom miatt az első kapcsolatom 19 évesen lett, azóta se volt újabb.


Egyáltalán nem ciki 13 évesen, nekem 23 létemre már inkább.

2013. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még párom.... 16/F
2013. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ez csak a te korosztályodban ciki. te csinálod jol.

ne aggodj ha tegyük fel járnál valakivel a következö ciki az lenne ha még nem szexeltél8hisz nem elég hogy már jársz,aztán hogy mittudomén még nem jött meg,kicsi a melled stb stb stb.


mindig lesz olyan ami ciki,ezért egy a lényeg. huzd ki magad és magabiztosan közöld h téged ez nem érdekel,nem kell még pasi.

2013. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!