Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavaró az extől kapott ajándék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró az extől kapott ajándék?

Figyelt kérdés
rákérdeztem ma a barátnőmnél hogy mi a baja mert letört volt. Mire közölte hogy a kedvenc tárgyát ami a barátjánál van, azt a srác az exétől kapta! teljesen kiakadt hogy cserélje le! A srác meg furcsállta mert ő nem tulajdonított neki nagy jelentőséget! Jogosan akadt ki a csaj?
2013. nov. 18. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
2013. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én is kiakadnék. Anno az exével kapcsolat céljából voltak együtt...ennek vége...tessék törölni a múltat...De persze mindenkinek más a véleménye. Nekem spec. rosszúl esne, hogy még vmi féle kapcsolat van köztük.
2013. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem rég meg tudtam, hogy azt az aranyos, kis bólogatós kutyát a volt barátnőjétől kapta, már nem volt se aranyos, se vicces... Most már akármikor meglátom a szekrényén legszívesebben kidobnám.. De nem hisztizek, csak néha amikor hosszabb időre megyek át, akkor rakok eléje valamit, hogy ne lássam... Engem zavar, de ez van...
2013. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tehát a barátnőd kedvenc tárgya, ami a barátjánál van, azt a srác az exétők kapta?


Nem zavarna, nem cserélnék le egy olyat ami ettszik. Konstatálnám, hogy a az exnek jó izlése volt.

Vannak dolgok amiket én is azt mondom illik eltenni, lecserélni, akár eltüntetni. (Olyan fehérnemű amit a másik vett, vagy a másik miatt vettünk, a szerelmünk utaló ajándékok ( kisszivecskés bögre, kép...anyámkínja...)

De vannak, amiknek nincs jelentőségük, a pasi meg hülye volt, hogy elmondta, hogy az exétől van...ennyi.



Sztem felesegesen akadt ki..


26/ n

2013. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem. Közös kép miatt jogos lenne a felháborodása (ha kint lenne), vagy olyan tárgy miatt, ami egyértelműen extől van: szívecskés maci, esetleg ex neve belegravírozva valamibe.

Én pl. megkaptam párom régi mp3 lejátszóját, amiről tudom, hogy ő anno az exbarátnőjétől kapta :D Na most csak ezért nem veszek másikat, mikor tökéletesen működik.

2013. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es, én pl. fehérneműtől sem válnék meg. Ha nincs benne az ex neve, akkor miért baj, hogy ki vette? Bár eleve felesleges ilyet közölni a másikkal.

Jó állapotban lévő ruhától/használati tárgytól sosem válnék meg (szívecskés bögre stb. persze kivétel).

2013. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
személy szerint engem is zavarna ha valami olyasmi lenne ott a barátomnál amit az exétől kapott.. De ezt szerintem meg lehet beszélni! Hogy rossz érzései vannak azzal a tárgyal kapcsolatban, és ha neki nem baj akkor tegye el vagy akármi.... Legalábbis szerintem. :)
2013. nov. 18. 19:08
 8/8 A kérdező kommentje:

Voltam én is hasonló helyzetben, és annyit mondtam a barátomnak hogy füllenthetett volna. De azt mondta hogy nem hazudik! Annyi volt a dolog lényege, hogy megkérdeztem hogy hol vette és erre azt mondta hogy az exe vette neki!

Az nem lett volna hazugság ha mondjuk azt mondha hogy magának vette! Néha jobb dolgokat nem tudni! :)

2013. nov. 18. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!