Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem nem kellene olyan lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nem kellene olyan lány, aki még velem is beéri. Ti mit tennétek, ha hasonló gondolatok merülnének fel bennetek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Beteg vagy!
2013. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Foglald el magad valamivel a hülyeségeid helyett. Inkább sportolj és kezdj el egy nyelvet tanulni, annak hasznát veszed.
2013. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kicsit Woody Allen-es :D
2013. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tennék azért, hogy olyan emberré váljak, akivel érdemes együtt lenni.
2013. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Egyébként én is pont erre gondoltam.
2013. nov. 18. 19:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Krónikus önbizalomhiányodon kéne javítani
2013. nov. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
basszus én is így gondolom! beteges . de én lány vagyok. és nem a külsőm miatt gondolom mielőtt azt hinnétek.
2013. nov. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez de beteg. És tudod, hogy konkrétan miért vagy ennyire elutasító saját magaddal szemben?
2013. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én tudom...

a tökéletességre vágyom, és nem tudom beérni mással,ezért saját magamat különösen utálom,másokban mindig találok valami jót,és mindenkit többre tartok magamnál emiatt,mindenkiben van valami,de bennem?semmi! semmi nem tökéletes bennem. utálom azt is ,hogy soha semmit nem fejezek be. nekem nem kell senki és nevetségesnek tartom azt az embert akinek én kellek ezek miatt.. ennyi. és nem fogok váltzni, ilyen vagyok,nem érem be semmivel,mindig mindenben valami maradandót akarok alkotni,de nem tudok megfelelni saját magamnak.

2013. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!