Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyemre 1 napja új kolléganő érkezett. Barátnőm annyira féltékeny, hogy kérdezgetett róla, nem tudtam mit mondani ( nem is ismerem) és kiakadt! Hogy nekem biztos tetszik! Kikészít! Mi legyen?

Figyelt kérdés

25 /f

ha már nem szidok valakit, ha már nem tartom azt róla,amit ő, nekem biztos tetszik!pedig élek halok a barátnőmért, nekem csak ő van!de mindenért kapok! szerettem a munkahelyem, már gyűlölök bejárni, senkihez nem merek szólni, akikkel csesztetett, azokat is utálom, mert miattuk van a balhé, pedig a barátnőm miatt valójában!! mit tegyek nem akarom otthagyni!


2013. nov. 19. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnőd hány éves? Neki nincs munkahelye?
2013. nov. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
akard, hisztis p*csa, vagy azért csinálja, mert nincs megdugva rendesen, vagy szimplán idióta
2013. nov. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Barátnőd nem bízik benned. Így nekem biztos nem működne egy kapcsolat. Én lány vagyok, de ha igazán szeretem a párom, és tudom róla is, hogy szeret, akkor ilyen szintű féltékenykedés fel sem merül.

Ha nagyon szereted, és nem akarod elhagyni, próbáld meg felnyitni a szemét: kezdj el te is ekkora balhékat csapni, ha ránéz egy férfire vagy hozzászól valakihez..

2013. nov. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A féltékenységi rohamok a legjobb kapcsolatot is kikezdik idővel, ez nem tartható állapot. Jó lesz ha figyelmezteted erre, és felhivod a figyelmét, hogy nem viseled el a kitöréseit. Határozottan kell véget vetni ennek, mert ennek böjtje lesz.
2013. nov. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
25 éves ő is, voltak már komoly kapcsolatai. egy érett gondolkodású intelligens nő, nem értem, miért csinálja ezt- de idegileg kicsinál
2013. nov. 19. 09:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy: "Te gizi figyeljél, hagyd ezt abba, ha más nőt akarnék otthagynálak téged azon nyomban. Az a szerencséd, hogy téged akarlak, mert ezzel a viselkedéssel már rég repültél volna."
2013. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem egy helyen dolgoztok honnan tudja,h néz ki és ki az a nő?

Lehet mondtál neki valamit róla és félre értette.

2013. nov. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!