Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én már saját magam nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már saját magam nem értem kapcsolat függő lennék?

Figyelt kérdés
Most távkapcsolatban vagyunk a barátommal, én ezt nagyon nehezen viselem el. Egyszerűen idegesít hogy vajon mit csinálhat épp, miért nem hív stb... Az a baj jelenleg nem csinálok semmit csak jövő héttől kezdek el dolgozni. És itt ülök a telefon felett és idegeskedek. Tudom hogy hív amikor tud, de régebben több időt beszélgettünk, persze akkor egy városba voltunk. Hív most is telefonon, csak ez nem olyan és nagyon hiányzik
2013. nov. 19. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Költözz vissza hozzá!
2013. nov. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos jelenleg nem tudok, mert itt kaptam állást :/
2013. nov. 19. 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval a meló miatt hagytad ott?
2013. nov. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
dehogy is. ez eléggé bonyolult. Azért, mert ő is a szüleivel lakik. ÉN is ott éltem náluk egy darabig, de nem találtam munkát, és eléggé szarul éreztem magam hogy ők tartanak el. Hazajöttem és itt találtam. Viszont most titokban egy héten talán egyszer tudunk talizni. ez igy meg nagyon rossz:/
2013. nov. 19. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!