Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, akik még nem élnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akik még nem élnek együtt, a szenteste hogyan zajlik nálatok?

Figyelt kérdés
Együtt mentek mindenkinek a családjához, vagy mindketten külön, a saját családdal ünnepeltek?

2013. nov. 19. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
saját család, majd másnap mindenki átmegy egy kicsit vendégségbe a másikéhoz (természetesen akkor már együtt)
2013. nov. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, hogy ha megtennétek, odaírnátok, mióta vagytok együtt?
2013. nov. 19. 12:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos kérdés :), én is átéltem már ilyet. Nálunk is úgy volt anno, hogy első nap mindenki a saját családjával, a második nap egymással vagy egy kis vendégségben a másik családjánál.

Pár hónapja voltunk együtt.

2013. nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2 éve, de még ugye nem élünk együtt

1. voltam

2013. nov. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :-)

Mi három éve vagyunk együtt és picit már kezdem unni az egyedül töltött szentestéket :-(

2013. nov. 19. 12:33
 6/10 Cork ***** válasza:
100%
mi 6 éve vagyunk együtt, pont dec 28. az évforduló, de a szenteste még mindig saját családos:S Igaz aznap este csüngünk a telón mint a fene :) Szóval ne aggódj ezen, amíg a következő napokon ott vagy az ő családjával is, meg a párod a tieddel, akkor nincs gond!
2013. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szenteste mindenki a saját családjánál. Az én szüleim elváltak, úgyhogy szenteste apukáméknál vagyok. Párom este eljön értem kocsival, akkor felugrik és még egy-két órát apukáméknál vagyunk. 25-én párommal együtt megyünk anyukámékhoz ebédre, majd este át az ő szüleihez.

26-án pedig örülünk, hogy élünk, és hogy végre nem kell enni :D

25N 26F 1 éve együtt

2013. nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk az én családomban nem jelentett semmit se a szenteste, se a karácsony, nem ünnepeltük, nem volt ajándék se semmi... Így nem érdekelte a családomat hogy átmentem a férjem családjához. (akkor fél éve voltunk együtt, és még nem voltunk házasok)

A következő karácsonykor meg már házasok voltunk.


Szóval az ő családjával ünnepeltük.

2013. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, teljesen átérzem azt, amit érzel Karácsonykor, hiszen én is átéltem nem is egyszer, rövidebb kapcsolatokban. Teljesen eltűnt a másik az ünnepekre, nekem csak az unalmas műsorok maradtak, közös séták helyett a városban, vagy erre-arra baráti összejövetel helyett.
2013. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

És akárhogy is csűrtem-csavartam-legyintettem az ilyen szitukra, akkor is ugyanarra a pontra jutottam vissza: az igazán gerinctelen srác-férfi tűnik el ünnepekre teljesen szótlanul, s még egy üzenetet sem küld. Nincs ezen mit szépíteni.

Szerintem szólj neki már december elején, hogy van-e valami programja, mert lehet, hogy elutazol barátokkal, vagy valami dinamikus programod lesz.

2013. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!