Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult-e már veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult-e már veletek, hogy találtatok egy olyan lányt ki mindenben megfelel az álmaitoknak?

Figyelt kérdés

- én pár napja találtam egy ilyet...

(egy egyetemre járunk )

- na szóval pár napig beszélgettünk, majd aztán egyik napról a másikra nem írt többet...

- közben én annyira beleszerettem, hogy úgy érzem sosem éreztem még ilyet és hogy végre megtaláltam és ő kell legyen a nagy ő :P

- az bármerre is járjak többször is látni vélem, de általában nem ő az , ... de fura mód ezek a pillanatok is felüdítést jelentenek ... olyan leírhatatlan

-de van egy másik probléma is azon kívül, hogy nem válaszol van barátja csak nem rég tudtam meg...


- ha így éreznétek ahogy le írtam megpróbálnátok e meghódítani ?

- meg keresnétek-e az egyetemen ? vagy a véletlenre bíznátok ?


( még nem volt barátnőm )


2013. nov. 19. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
szóval nem is ismered de mindenben megfelel az álmaidnak. gratulálok. és egyetemista vagy.
2013. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cork ***** válasza:
Ha még nem volt barátnőd, akkor azért ne siesd el ennyire. Nem akarlak megsérteni, de ha még nem voltál kapcsolatban, nem biztos hogy tudod mit akarsz, és mi az ami megfelel neked. Álmaidnak lehet megfelel, de a kérdés hogy arról álmodsz-e amit szeretnél? Furán hangzik, de ezen gondolkozz el. Pláne ha barátja van, és nem beszél veled, lehet hogy lerázott... just sayin'...
2013. nov. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy még nem volt barátnőd.:D

Szerintem észrevette a két szívecskét a szemedben és ezért hátrált ki. Ha gondolod, keresd meg, bár szerintem ha nem válaszol, akkor élőben is hárítani fog, így meg nehéz akár barátként is mellette maradni. Semmiképpen se kavarj bele a kapcsolatába, ha meg felszabadulna, akkor majd próbálkozhatsz!

2013. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!