Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy ne legyen akkora nyeregben.

Figyelt kérdés
Majdnem 2 éve vagyunk együtt, nagy szerelemben. Hetente 1-2-szer találkozunk. Mostanra úgy alakult ki, hogy akkor telefonálunk ha ő akarja, de akkor aztán muszáj, mert ha én nem érek rá akkor baj van, szóval lassan minden úgy van, ahogy ő akarja. Nekem ez így nem jó. Hiába mondom neki, azt mondja, szeszélyes vagyok és hisztis. Viszont ha valamiért miattam módosul a hátvégi randi, ő hisztizik. Egyszóval, ő azt hiszi, mivel férfi, ő irányít mindent. Mit csináljak, hogy egy kicsit ő pedálozzon? Én győlölöm a játszmákat, de ha ez kell...Azt szeretném, ha nem érezné magát olyan nagy biztonságban.
2013. nov. 19. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyél velem
2013. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele! Mi nem tudjuk helyetted.
2013. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csald meg egy nőstény rinocérosszal.
2013. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne legyél gyerekes... beszéld meg vele... ha azok után sem érti meg, akkor meg fogyatékos, keress mást
2013. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy nő vagyok! a rinocéroszos "vicces" hozzászólónak...
2013. nov. 19. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont azért írtam.
2013. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!