Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Le se szar.

Figyelt kérdés
A baratommal egy iskolaba jarunk..es alig vagyunk egyutt.szunetekben focizik, vagy massal beszel, es csak 3szor jon oda hozzam egy nap.en pedig hianyolom folyton, hogy velem legyen..es tudom, legyen egy kis maganelete.de en ezt mar nem birom..ott van a szemem elott, es oda se jon, csak mosolyog..ha oda is jon akkor is csak 2 percre mert mar becsongettek.vagy szunetben 15 percre..akkor meg csak all, mint egy fasz.mit tegyek?
2013. nov. 19. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szard le!
2013. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
probalom..de nem tudom.amikor pedig besertodok, hogy megint leszart, akkor meg foglalkozik velem..meg akar olelni, de en ilyenkor direkt nem engedem.
2013. nov. 19. 16:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Na nekem ezért lett vége a gimis "kapcsolatomnak" 3 hét után. azt hitte abból áll, hogy mi járunk, hogy az összes szünetünket együtt töltjük.

Hát bizony nem.

Azaz töltheti velem de én lógtam tovább a haverokkal, és ő nem egy barátnőkkel lógós, mert ha velük lett volna oda se neki, suli után együtt mentünk volna haza, de suliban az a 15 perc az alkalmatlan egy kapcsolatra. Az iskola az iskola. De ez neki kevés volt, én meg úgy voltam, hogy nekem ez így nem kell.

2013. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem gondolkoztál már azon, hogy te menny oda?
2013. nov. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Esetleg iskolán kívül? Bivalybasznádon nem szokás olyan triviális dolgokat végezni, mint a gondolkodás?
2013. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az sose baj, ha egy f asz áll XD Szard le a srácot, minél jobban görcsölsz, annál jobban nyeregben érzi magát. Mihelyt leszarod kicsit, észbe kap.
2013. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
oda szoktam hozza menni, akkor is leszar altalaban:) max neha megolel aztan szia..mar elegem van..
2013. nov. 19. 17:00
 8/11 A kérdező kommentje:
hetvegente talalkozunk.akkor vagy naluk, vagy nalunk vagyunk.akkor minden jo..de suliidoben nem tudunk, mert neki edzesei vannak, nekem pedig kulon oraim.
2013. nov. 19. 17:01
 9/11 anonim válasza:
szerintem igazából ő se nagyon tudja, hogy mit kellene tennie. nem szarhatja le a barátait, csak mert barátnője van, de téged sem hanyagolhat a haverjai miatt... nem irigylem a srác helyzetét. szerintem inkább sulin kívül találkozgassatok, és beszéljétek meg, hogy nem lehettek minden szünetben a másik nyakán. Legközelebb azért tartsd szem előtt a házinyúlra nem lövünk elvet ;)
2013. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ezzel nem is az a celom, hogy egesz nap a nyakamon logjon, mert az mar irritalo lenne.csak annyi, hogy legyen velem tobbet.:)
2013. nov. 19. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!