Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? A KÉRDÉS TÚL RÖVID!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? A KÉRDÉS TÚL RÖVID!

Figyelt kérdés
Van 1 lány akibe régóta szerelmes vagyok, elmondtam egy oszt. társamnak, ő biztatott, h próbálkozzak a lánynál, mert úgysincs barátja, és biztositott, h nem mondja el senkinek. Másnap már mindenki tudott a dologról, de azért megkérdeztem a lányt, hogy érez valamit irántam. Természetesen elutasított, és azt mondta, hogy már van valakije. Megkérdeztem, h ki, és azt mondta, h az a bizonyos oszt. társam, akinek elmondtam. Na most mi legyen?
2013. nov. 19. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Irány a Mónika show.
2013. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Balázs show
2013. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:D
2013. nov. 19. 17:38
 4/11 anonim válasza:
Figyu,ne add fel a reményt!Am ahogyan mondja abból ki lehet deríteni.Pl. ha fújjolósan v ilyesmi,akk nem akar tőled semmit,de ha csak ilyen szórakozottan vagy gesztikulál,akk akar valamit tőled csak szivat v pedig tetszel neki és nem meri elmondani mert fél ha a te vagy az oszt réme akk cikinek érezné(már bocs,de csaj vok és ezeket csinálomXD)Szóval figyeld meg a beszédét és hogy hogyan gesztikulál.Sok szerencsét!;)
2013. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Thx, de nem vok "oszt.réme", és úgy mondta, h a szemembe nézett és azt mondta halkan: "Bocsi, de nekem már van barátom..."
2013. nov. 19. 17:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Rúgd tökön azt a bizonyos oszitársat.
2013. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos az a bizonyos osztáLYtárs a legjobb barátom... volt. És az eggyetlen barátom. ezért nem tehetek ilyet. pedig 43-as acélos bakkancsom van.
2013. nov. 19. 17:53
 8/11 anonim ***** válasza:
írj egy hosszabbat.
2013. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
L e g j o b b b a r á t o d ? ? ? Alaposan átb___tak öcsi. :/
2013. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mint írtam: volt
2013. nov. 19. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!