Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy a pasiknak szükségük van egy kis flörtre, hogy érezzék, ők a hódítók?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem. Az exem is állandóan azzal jött, hogy neki éreznie kell, hogy meg tud hódítani egy nőt. Akkor minek kellettem én neki? Inkább hódított volna meg engem minden nap újból! Szerintem aki nem veszi komolyan az elköteleződést, annak ne legyen barátnője, és akkor tényleg azzal enyeleg, meg azzal fekszik le, akivel csak akar.

2013. nov. 19. 18:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
igazad van!
2013. nov. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Én sosem szerettem ezeket a férfiak így úgy, a nők meg így úgy kijelentéseket. És ha azt mondanám egy pasinak hogy nekem is szükségem van a flörtölésre, akkor én lennék a k*rv*. Ez nem fair.
2013. nov. 19. 18:11
 3/27 ASOT ***** válasza:
Kalácsot vagy kakaóstekercset kakaóval, vagy carbonara-t , vagy pizzat vacsiznál inkább?
2013. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Intuitívcica te egy normális csaj vagy!
2013. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem... de amúgy szénhidrátszegény pizzát.
2013. nov. 19. 18:16
 6/27 A kérdező kommentje:
Volt egy eset, mikor az egyik közös ismerősünket kezdte fúrni a kedves exem. Így "lófejű", úgy "lófejű". Aztán a végén csak vele csalt meg, és ezzel akart kompenzálni... A magyarázat: flörtnek indult, mert tudod, nekem kell az érzés, aztán valahogy több lett belőle. Hát nem, nem az érzés kellett neki, hanem egyszerűen csak nem vett komolyan.
2013. nov. 19. 18:19
 7/27 anonim ***** válasza:
Az úgy nem jó, az a jó ha van egy fix, akiről tudod hogy mindig ott van. De néha napján pedig tudsz másokkal flörtölgetni.
2013. nov. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 ASOT ***** válasza:

szénhidrát szegényet? nemáár.


Amúgy a pasi jó hülyének nézhet...

2013. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem is értem, hogy mire jó a flörtölés, ha már van párod? Mit akarsz elérni ezzel más csajoknál? Ha csak az önbizalomról van szó, akkor meg találjon más módszert arra, hogy helyrejöjjön.
2013. nov. 19. 18:23
 10/27 anonim ***** válasza:
Szerinted a pasik mégis kivel flörtölnek, ha nem nőkkel?! Nektek is ugyanúgy kell az a majdnem b...szás érzés.
2013. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!