Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek az olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az olyan pasival, aki azt mondja, hogy "vessünk ennek véget, mert félek, hogy beléd szeretek"? Ez meg mit jelent?

Figyelt kérdés
Érdemes még itt próbálkozni, vagy ha ilyen gyáva, hagyjam?

#végetvet
2013. nov. 19. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez én voltam tuti :D
2013. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hagyd. Ha tényleg beléd szeretne, akkor csak kínszenvedés lenne mindkettőtöknek, mert valami oka van arra, hogy ne jöjjön veled össze.
2013. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Finoman a tudtodra adta hogy eredj a fenébe.
2013. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Minek vessetek veget?
2013. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy egyenes, tiszta válasz. Nem tudom mit nem lehet ezen érteni. Azt ami meg mögötte van csak ő tudhatja, nem mi.
2013. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De azt tudod, miért fél? Amúgy szerintem ez miatt nem gyáva, kellene tudni az előzményeket.
2013. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nerves kérdező.

Egészen véletlenül nincsen valamelyikőtök kapcsolatban?

2013. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt én mondtam(súgaltam) egy pasinak, és szégyen a futás, de hasznos alapon tova libbentem:DD
2013. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nincs egyikőnk sem párkapcsolatban.

Már egy ideje van valamiféle plátói kapcsolatunk, ezidáig minden a legnagyobb rendben volt, aztán hirtelen egy ilyen kijelentés, nem tudom hova tenni!


Elmondása szerint minden kapcsolata emiatt ment tönkre, mert fél az elköteleződéstől, pontosabban attól, hogy milyen rossz lesz, ha netán majd szakításra kerülne a sor...

Én még ilyet nem éltem. :O

2013. nov. 19. 19:43
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát most élsz:D Vannak iyen hozzám hasonló csodabogárkák:D
2013. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!