Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 25+ mennyi ideje éltek együtt a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

milyen együtt lakni vele, mennyi időt töltetek együtt, hétvégén mit csináltok? =)

annyira szeretnék a barátommal összeköltözni de ő még korainak tartja


24/L 23/F


2013. nov. 19. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
semennyi
2013. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10 éve!
2013. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sok mindent megtudtam de tényleg
2013. nov. 19. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de látom a férfiak sokat mesélnek arról hogy milyen nekik... :)


Mi több mint 1 éve lakunk együtt, 27 éves (akkro még 26 volt). Ő is akarta az összeköltözést, már 1-2 hónapos ismerettség után is.

Azt mondja, meg azt látom rajta, hogy boldog velem, örül hogy együtt élnünk, és már nem szívesen költöznénk külön (pl munka miatt).

Meg mi akkor voltunk a legboldogabbak, amikor egy helyen dolgoztunk, és együtt is laktunk. Szóval mi jól el vagyunk a nap 24 órájában is, és ha ketten vagyunk se feszengünk egymás előtt semmilyen téren.


Valószínű még nem elég érett rá. Beszélgess el vele, hogy mitől fél, és mi az ami miatt jónak látná. Lehet kényelmes neki otthon.


De amúgy ajánlom az összeköltözést, mert ott minden kiderül...

2013. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én fiatalabb vagyok ugyan, de azért írok, remélem nem baj.


2,5 éve élek a feleségemmel együtt. (1 év járás után volt összeköltözés, fél évvel később házasodtunk.)


Nagyon élvezem az együtt élést. Esténként vagyunk együtt, illetve hétvégén. Hétvégén vagy a barátainkkal szórakozunk együtt, vagy családot látogatunk, vagy pihizünk kettesben:), bevásárolunk, filmet nézünk, játszunk...


24/F

2013. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Több mint 2 éve élünk együtt. Sajnos nem egy helyen dolgozunk, hiányzik is nap közben. Szeretünk együtt élni. Házasok is vagyunk.


27/N

2013. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4 éve

Amikor nem dolgozunk szinte minden időt együtt töltünk.

Hétvégi munkarendünk van, így este 10kor találkozunk csak.

Amúgy mindig mást..séta, mindennapi dolgok(bevásárlás, takarítás, főzés) , szgépezés, társas, kártya, beszélgetés, görkorizás, szórakozás, házibuli...stb


Mi már házasok is vagyunk


27/f

26/n

2013. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kb. 4 éve élünk együtt, de a hétvégéket (hosszóhétvégéket) előtte is együtt töltöttük 3 éven keresztül. Házasok is vagyunk. Mi mindent együtt csinálunk, de ha arról van szó elmegyek a haverokkal meginni egy sört. Ez nem mindig tetszik neki de elenged. Én is elengedem, de ő nem jár külön sehova.


Ha még korainak tartja akkor nem érdemes erőltetni, inkább derítsd ki, hogy mi lehet az oka, de ne erőltess rá semmit.

2013. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!