Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért viselkedik társaságban ilyen csúnyán velem? Kiborító!

Figyelt kérdés

Néha amikor találkozik a haverjaival, és én is ott vagyok, olyankor teljesen máshogy bánik velem. Van, hogy megkérdezek tőle valamit, és csúnyán beolt, hogy milyen sötét vagyok, hogy nem tudom (alapesetben normálisan válaszol), és úgy érzem hogy ezzel próbál felvágni a barátainak.

A legdurvább eset az volt, hogy amikor a Balatonnál voltunk nyaralni az ő baráti társaságával, és este sörözgettünk, röhögve arra akartak rávenni, hogy bikiniben táncoljak az asztalon. Én ezt nagyon megalázónak éreztem.

Sokszor volt már ebből veszekedés köztünk, de ő engem hibáztat ilyen esetekben, hogy hisztis vagyok. Szerintetek melyikünknek van igaza?

19N


2013. nov. 19. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
dobd ezt a parasztot.
2013. nov. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván neked van igazad, mivel én nem kérném meg a barátnőmet hogy bikiniben táncoljon a haverjaimnak..

Azért viselkedik így veled hogy megmutassa a haverjainak hogy milyen "menő gyerek" és hogy megalázza a barátnőjét.. Már bocsánat de hányingerem van az ilyen emberektől akik megaláznak 1 lányt..

17/F

2013. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Balanus_concavus ***** válasza:
Annyi, hogy haveri társaság előtt "menő" játszani a hímsovinisztát, de ez már bőven a túlzás kategória, férfiként mondom, hogy egyértelműen neked van igazad,
2013. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a barátod egy gyerekes kisfiú még. nyilván menő a haverok előtt, hogy simán oltogatja a barátnőjét, meg ezzel mutatja, hogy bár kapcsolatban van, ő nem papucs, akit a zasszony irányít. nem vagy hisztis, én is kiakadnék, ha bikinis táncra kérnének. leginkább azon akadnék ki, hogy nem cseszi le a haverokat, hogy a barátnőjével így beszélnek. innen már csak egy lépés "viccesen" felvetni, hogy vágjanak téged partiba.
2013. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
... és az ilyen gyökereknek valahogy lesz kapcsolata...
2013. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rakd ki. 24-f.
2013. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne add oda neki a suncit
2013. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!