Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi mindent megkap a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi mindent megkap a párjától, akkor nem néz másik nő után?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha megadok neki mindent, szex, hűség, ragaszkodás, szeretet, akkor...szóval mit gondol ilyenkor egy pasi?

Hogy oké, itthon minden rendben és megkapok mindent, akkor minek más?

Vagy a pasik töbsége egy "disznó", és nem érdemes törnie magát a nőnek? Úgyis félremegy?

Idióták kíméljenek, normális választ várnék! Köszi!


2008. júl. 10. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hs tul hamar es tul konnyen adsz meg neki mindnet amire o vagyik valoszinu h azt fogja gondolni h tolled akkro mas is igy megkaphat mindnet.Ha pedig nem tul hamar adod oda magad neki es o is szeret akkor nem nez mas csajok utan ha pedig nem szeret tok mind1 h mikor mit adsz neki mert akkor ha adsz ha nem akkkor is mas csajok utan fog nezni.
2008. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fordított volt a helyzet. Én adtam meg mindent a barátnőmnek, mert annyira szerettem.

Azért szakítottunk, mert úgy érezte, neki is viszonoznia kellene ezt felém, de sajnos nem volt rá képes, ezért inkább szakított velem, hogy ne kínozzon tovább.

Az egyoldalú kapcsolatok általában nem tartanak sokáig.


Hogy a te párod hogyan viszonul a ragaszkodásodhoz, azt nem lehet tudni, ez túlzottan személyiségfüggő. Nem biztos, hogy megcsal.

De az nem árt, ha te is kifejezed az igényeidet, hogy tetszene neked, ha ő is jobban viszonozná a te odaadásodat.

2008. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már 6 éve vagyunk együtt, jól megvagyunk, csak azért néha megfordul a fejemben, hogy ő is férfiból van..
2008. júl. 10. 13:41
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nem ersz el vele semmit ha mindent megadsz neki.....legyel egy kicsit titokzatos csak lassan szepen adj meg neki mindent.....ha akar igy is ugy is nezhet mas nok utan....ezt sohasem lehet tudni,megadhatsz te neki mindent ha meg is megy mas nok utan is.....legyen egy kis onbizalmad....es ahogy mondtam csak fokozatosan adj meg neki MINDENT;)
2008. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hello,

szerintem ez nagyban függ a férfi személyiségétől, jellemétől. vannak olyan kapcsolatok, ahol a férfi vagy akár a nő is tényleg mindent megkap a párjától, de úgy érzi valami hiányzik, ám az csak rajtuk múlik h megtesznek-e mindent a másikért vagy új préda után néznek. az a véleményem h ha tényleg szereted és úgy érzed ő is hűséges hozzád akkor adhatsz neki sokmindent magadból, de mégse mindent mert a férfiak szeretik a titokzatos nőket, és ne akard h nagyon hamar megkapjon belőled mindent mert akkor lehet beleun. de mondom szerintem ez pasifüggő

2008. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Vagy mi az, amit a pasik ki nem állhatnak egy nőben? Ami nagyon kiábrándító? Pld. szex terén, vagy bármi terén.

Nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre.

2008. júl. 10. 13:45
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az sem jó,ha egy kapcsolatban csak az egyik ad meg mindent(hűség,törödés,szeretet),a másik meg nem vagy kevésbé.Egy idő után abba is bele lehet fáradni.Az,meg hogy megcsalja e a pasi a nőt,az pasifüggő is.Vannak olyan pasik,akik képtelenek hűségesek maradni hosszabb távon,de vannak olyanok is,akik nem csalják meg a másikat.Hogy ki mit nem szeret az is változó.Vannak olyan pasik,akik nem birják,ha a nő annyira rájuk tapad,túlzottan ragaszkodik,érdeklödik minden percben stb.Meg vannak olyanok is,akik azt szeretik,ha egy nő nem ad meg mindig mindent,tehát marad bennük titokzatosság,újdonság a későbbiekben is.De ahány pasi annyi féle.Kinél mi jön be.
2008. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Ha új kérdést akarsz feltenni, azt ne itt a válaszokban tedd, hanem indíts neki új topicot.
2008. júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
minden ferfinak mas a velemenye.....h mi a kiabranbdito egy noben...erre nem tudok valaszolni jobban
2008. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy a pasik töbsége egy "disznó", és nem érdemes törnie magát a nőnek?"


Ez teljesen egyén függő. Szerintem kutyából nem lesz szalonna, ha volt olyan kapcslata, ahol hűtlen volt, akkor nálatok is előfordulhat.

Szerintem a megcsalás nem arról szól, hogy akkor történik meg, ha az egyik fél valamiben hiányt szenved a kapcsolatban, persze ez is lehet ürügy. Általában a "vadász ösztön", az izgalom, az újdonság varázsa, stb. ami ráveszi az embert a megcsalásra, viszont ahogy mondtam, embere válogatja a dolgot, szerintem az az ember nem lép félre, aki valaha szerette a párját, mert tiszteli annyira, hogy nem aázza így meg. Én soha nem csalnám meg a barátnőmet. Azért vagyunk emberek, mert képesek vagyunk legyőzni az ösztöneinket.

2008. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!