Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire kihat az életbe a szexualitás, felszínesség a nőknél?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon csinos kolléganőm. Nagyon szexi pasija van és ahogy beszél lehet érezni hogy nagyon felszínes. Én sajnos elég csúnya fiú vagyok az tény, de van párkapcsolatom, szóval semmit nem akarok ettől a nőtől, de ennek ellenére valamiért nagyon pikkel rám, kerül, tök lenezően néz rám lekezel stb.

Lehet azért, mert nem vagyok jó pasi a szemébe? De nem értem miért kell így viselkednie, úgyse akarok semmit tőle.


2013. nov. 19. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert ilyen undorító a lelkülete! a mai nők egy része olyan beképzelt, hogy úgyszólván kötelességének érzi, hogy állandóan ledorongolja a sárga földig a nem szintjén álló többi embert. Tudom, miről beszélsz, magam is átéltem már.
2013. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!