Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi változott?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátomat és legszívesebben minden időm vele tölteném, de persze igyekszem neki elég teret hagyni. Csak azt érzem, hogy neki már nincs igénye arra, hogy annyi időt együtt töltsünk, mint régen. És ez rosszul esik, annak ellenére, hogy tudom, hogy nagyon szeret. Mégis azon gondolkodom, hogy vajon mi változott meg, már unalmas vagyok neki? Pedig azt mondja, hogy egyre jobban szeret. Nem akarok rátelepedni, ha ő heti három talival beéri, de nekem ez meg kevés és hiányérzetem van és ettől rosszul érzem magam....:(
2013. nov. 20. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

hány évesek is vagytok?

mért nem kérdezed meg tőle hogy mi van, mert te ezt érzed?

2013. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk.
2013. nov. 20. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!