Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinterek zavarom barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinterek zavarom barátnőm szüleit?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt(én 20 ő 18 éves)és most,hogy beállt a rossz idő felszoktunk menni hozzájuk.

A szülei rendesek velem,de kicsit kellemetlenül érzem magamat.

Ráadásul az apja multhét szombaton bevágta nekem,hogy annyiszor vagyok már én is ott,hogy lassan befog segíteni...volt több beszólása is, de ez jutott most hirtelen az eszembe.

Barátnőm szerint ez hozzátartozik az apja "humorához",de én ezt inkább célzásnak éreztem.(Ő azt mondta,hogy megkérdezte és nem zavarom öket)

Légyszives írjtok le mit gondoltok? Főként olyan emberek véleménye érdekelne,akik hasonló helyzetben vannak vagy voltak..



2013. nov. 20. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha már sokat vagy náluk akkor rákérdezhetsz h tudsz e valamiben segiteni

Én örülnék ha megkérdeznék majd ....

2013. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Manapság a szülők sokkal nyitottabbak és megértőbbek ha a gyerekük párjáról van szó...

Az én szüleim pl. meg is engedték, hogy a nővérem pasasa hozzánk költözzön mikor fiatalok voltak... Jelenleg pedig én lakom a barátoméknál, mert sajnos csak januárra lesz annyi pénzünk, hogy külön tudjunk költözni. (igaz, beszéllok a rezsibe, kajába, stb, mert nem akarok kitartott lenni).

Szóval szerintem nem a világ vége ha "sokat" ott vagy.

2013. nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok,csak en nem szulo vagyok,hanem testver.

Igazsag szerint elegge zavaro tud lenni,ha ott van valaki pluszban,mert nem tudunk olyan felszabadultak lenni mint normalisan,es belezavar az eletunkbe az uj joveveny.Meg ha tenyleg sokat vagy ott,akkor kerdes,hogy te vendegnek tartod magad vagy nem?Mert ha vendegnek tartod magad,akkor ne legyel ott sokat,sokszor,ha viszont nem tartod magad vendegnek,igenis segits be a hazimunkaba,ha kajaltal tedd el magad utan a cuccokat,mosogass el,segits.Mert nem eloskodhetsz masok nyakan.

Gondolj csak bele,ha egy kvazi idegen (ugy ertve nem csaladtag)folyamatosan ott logna nalatok,te orulnel neki?

2013. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy lakásban túl nagy melóba nem tudnak befogni, de az tök normális dolog szerintem, ha lányos apa lánya udvarlóját kertes házban v. telken befogja melóba is, ha már az sokat ott tartózkodik.


Ezzel a srác munkamorálját, kitartását is teszteli, amiből elég messze vonó következtetéseket tud levonni a jelleméről, illetve arról hogy lányával csak játszadozik-e egy srác, vagy komolyan veszi.


Apósnak rendszeresen én is segítek telken (nyáron viszont megkapjuk nyaralni), mint ahogy faterom is ugyanígy segített apósának sőt anyósa apjának is (de az is viszonozva volt zöldségekkel, gyümölccsel, borral).


36F

2013. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!