Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki itt most a hibás? Komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki itt most a hibás? Komolyan ennyi volt?

Figyelt kérdés

Tegnap osszevesztunk baratnommel meghozza egy total jelentektelen dolgon amin o halalosan megsertodott. Az volt a lenyeg , hogy en el akartam meselni egy sztorit ami tok erdekes es romantijus egyebkent - de folyton a szavamba vagott mar nemtudom hanyadszorra kezstemm bele aztan irtam neki mert megint a szavamba vagott , hogy fogd mar be a pofad! - de rogton utana irtam is hogy csak vicceltem es h nagyon szeretem ugye nem haragszik meg ? mert amugy tudja rolam hogy szoktam neha igy viccelni de nrm mondom komolyan. Ezen pedig ugy kiakadt ,hogy nem irt vissza tobbet. En meg irtam hogy nemar nagyon szeretem meg hogy ne haragudjon , bunko voltam ugy sajnalom stb... Erre lattam , hogy kilepett de nem akartam megbantani ezert a telojara kezdtem irni amit kiirt hogy elolvasott... Szoval ott is irtam , hogy nem akartam megserteni mar tenyleg ko.yorogtem hogy legalabb irjon vissza valamit. De nem nagyon erdekelte enpedig egyre idegesebb lettem. Es mivel sajnos nekem generizalt szorongasos szindromam van amivel tudja hogy mennyire kuszkodok ezert kezdtem rosszul lenni. Nagyon ideges lettem es nem birtam kezelni sehogysem ezert nagyon berosszultam es ugye mar egyedul voltam este es irtam neki hogy ez mar nem vicces legyszives vegye fel. De nem vette fel nem ertem miert , pedig irtam hogy nagyon rosszul vagyok es hogy szuksegem lenne most ra. De nem irrt es nem is vette fel pedig lattam hogy elolvasta... lehet azt hitte viccelek vagy nemtudom... szoval mar elkoszontem es irtam hohy ha ennyire nem lehet szamitani ra akkor inkabb hagyjuk... de erre sem irt. aztan ma reggel valaszolt csak hogy jol vagy? szedd mar ossze magad...aztan irt , hogy jaaa hogy te most tenyleg nem irsz? akkor orultem ... szia baby ;)... Most akkor ennyit jelentek neki ? Fel oras konyorges es erre meltat ? itt kacsintgat ? Amikor en irtam neki egyszer ,hogy mennyire tetszik hogy felszedett par kilot es nem olyan kis vekony milyen jol all neki stb... kitalalta , hogy en ezt nem is igy gondolom es elkezdett emiatt sirni akkor en fel oraig vigasztaltam lelki ismeret furdalasom volt biztos valami rosszat mondtam stb... tobb ilyen eset is volt. Erre o ? Tenyleg el nem tudjatok kepzelni milyen mikor igy rosszul lesz az ember - ilyen panikbetegseg szeru csak nekem ez allandoan van - irtam neki tobbszor is hogy inkabb rakos lennek es tudja mennyire rossz. Erre cserben hagy ? Hogy tehetett ilyet ? Irtam hogy tenyleg szuksegem van ra vegye fel.. es semmi. Raadasul miatta huztam fel magam es rosszultam be. Most akkor en vagyok a hulye ? Ezert szakit velem komolyan ?

bocsi az iras miatt telorol vagyok. nameg hogy hosszu lett , csak ki kellett irnom magambol.


2013. nov. 20. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ha másra nem volt jó, legalább azt megtanultad, hogy sose mondunk olyat a csajunknak, hogy fogd be a pofád.
2013. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
tegnap mindenki összeveszett a párjával valami baromságon?
2013. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Már bocs de szerintem egy r**banc a csaj... És nem vesz téged komolyan...
2013. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Na,kezdjük ott,hogy ilyet nem mondunk a barátnőnknek,hogy fogd be a pofád.Lehet ezt kulturáltabban is közölni. Úgyhogy a sértődés szerintem jogos volt a részéről.

Egyébként nem lehet,hogy azért nem reagált,mert azt hitte,hogy csak így akarod elérni,hogy kommunikáljon veled?

2013. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Még viccből sem írunk olyat a párunknak, hogy fogd már be a pofád! Sőt senkinek sem! Ebben nagyot hibáztál.

Tudom, hogy idegesítő, ha valaki a szavadba vág, én is gyűlölöm, szerintem a neveletlenség tetőfoka, de akkor sem szabad ilyet mondani. Megértem, hogy megsértődött a barátnőd, és mivel utána még folyamatosan "zaklattad" is, nem írt vissza. Ez a része így érthető.

Ha viszont tud a betegségedről, akkor ő is gonosz, mert felvehette volna, és akkor normálisan megbeszélitek, te is megnyugszol, ő is ki tudja adni magából a sértettségét.

A reggeli kis beszólása pedig kifejezetten gonosz volt és megértem, hogy felhúztad magad rajta.

Szerintem valahol mindketten hibásak vagytok, de ha most te játszod a sértődöttet, akkor nem lesztek előrébb, ezt szerintem te is tudod.

Szóval a helyedben most lenyugodnék, és amikor úgy érzed, hogy higgadtan meg tudjátok beszélni, akkor megkeresném a lányt, bocsánatot kérnék, és elmondanám, hogy nekem mi esett rosszul a dologban.

Hány évesek vagytok amúgy?

25N

2013. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mar bocs de ez egyaltalan nem hulyeseg. Ha mondjuk logok le egy sziklarol es egy kezzel tartom magam és konyorgok hogy huzz mar fel akkor is inkább ott hagy mert megsertodott?

Tudom hogy nem ugyan az a ket dolog de ha ezt az elvet kovetjuk akkor vegulis ez a logikus...

Tudom hogy ez hulyeseg volt es hogy rossz vicc de nem kene ennyire megsertodni. Raadasul hiaba kerem hogy vegye fel mert berosszultam es szuksegem van ra le se szarja?

2013. nov. 20. 12:49
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
ha visszaírt volna, és nem szenyózott volna még reggel is, nem tanultad volna meg egy életre, hogy nem beszélünk így egy lánnyal. szerintem jól tette. amúgy felesleges aggódnod ennyire. pitizz még neki és megbocsájt. ha meg nem, és szakít, akkor legalább tudod, hogy nem szeretett igazán és végre szabad leszel, kereshetsz mást.
2013. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ja tenyleg Huuu mekkora leirhatatlanul nagy hibat kovettem el azt a mindenseget neki ezert a pokol tuzen fogok elegni...

VICC VOLT. de ha komolyan mondtam volna akkor sem kene ebbol ekkora ugyet csinalni mivel en minden nap pitizek valami kis f#szsagert mert mar azon is meg kell ugye sertodni ami nem is letezik... szerintem nem k#vaanyaztam nem csaltam meg nem vertem agyon... ha elobe beszelgettunk volna akkor rohogve mondtam volna ki h fogd be a pofad... Es inkabb az a kerdes hogy erdemes e bocsanatot kerni... Mivel en mindent megtennek erte narmi baj van mar hivom. Latszolag o erre nem kepes. ha egy idegen kerne igy tolem segitseget meg akkor is felhivnam...

2013. nov. 20. 13:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy amelyik csaj annyira sötét, hogy nem képes közbevágás nélkül kibírni amit a párja mondani szeretne, annak jogos a fogd be a po.fád. Amit meg utána művelt, az kritikán aluli. Normális, épeszű nő ezen maximum addig pörög, amíg utána elküld a.nyádba, és kész, meg van oldva, de ha tudja hogy neked még ilyen bajod is van és ennek ellenére ezt csinálja, hát hagyd ott a francba az ilyen tu.skó nőt.
2013. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nálad férfiasabb vagyok te szerencsétlen ostoba idióta . Egyszer éreznéd azt amit én sírva rohannál a falnak.
2013. nov. 20. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!