Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apukák, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukák, mit szólnátok, ha a 14 éves lányotok bejelentené hogy barátja van? (aki ráadásul 20 éves)

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vennék nekik óvszert.
2013. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Én nekem nem számítana csak ne feküdjenek le
2013. nov. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Ideges lennék.De nagyon nem avatkoznék bele.Viszont a sráccal beszélnék,hogy dugás nincs 15-16 éves koráig.Ha erőszakoskodik kapni fog,ha megbántja kapni fog,ha baja esik kapni fog.
2013. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki,túl nagy a korkülönbség.Egy 20 éves fiú már férfi és igényei is mások ,mint egy 14 éves kislánynak.
2013. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Fejbe csapnám, hátha észhez tér. Na jó. Bizonyára nem örülnék neki, hisze egy húsz évesnek már (jobb esetben, vagy általában, nem tudom) van szexuális élete, és bár ma már minden megtörténhet, és mégsem örülnék, ha a 14 éves kislányom összefeküdne valakivel. Vannak, akik 14 évesen még nem is nagylányok! Jesszus. Beteges. Meg úgy belegondolva, milyen lelki világa lehet egy 20 évesnek, aki képes összejönni egy 14 évessel?! Nem azt mondom, hogy erre nem volt még példa, de én nem tartom normálisnak.
2013. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A lányom osztálytársához is egy 20 éves fiú jár, az ő szülei eltiltották a fiútól, de mesélte a lányom, hogy a fiú hittan óra után megvárja a lányt kocsival, meg a suli elé is utána megy. Ezért nem akarom tiltani.
2013. nov. 20. 14:49
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tenne ilyet, mert jó nevelést kapna.
2013. nov. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én alapból nem támogatom, hogy egy 14 évesnek kapcsolata legyen, de ha egy vele egykorúval "járogatna", találkoznának suli után meg ilyesmi, akkor nem kötözködnék.


Az viszont teljesen ki van zárva nálam, hogy egy 20 évessel járjon egy 14 éves GYEREK. Elsősorban elbeszélgetnék a sráccal, másodsorban közölném a gyerekemmel, hogy elfelejtheti a srácot, és minden eszközzel megakadályoznám, hogy találkozhassanak.


Ha akar, akkor utáljon érte nyugodtan, majd utólag rájön, milyen szerencséje volt, amiért nem k*rogatta ennyi idősen egy pasi.

2013. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
a lányod osztálytársa de te nem akarod tilani...? Akkor most hogy us van ez?
2013. nov. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem akarom tiltani, nehogy ugyan azt csinálja, mint az osztálytársa.
2013. nov. 20. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!