Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel összejöttem 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel összejöttem 1 hónapra de tudom, hogy már voltak komolyabb barátjai. és szerintetek parasztság lenne megkérdezni, hogy már hányan ujjazták meg? 17 F

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nekem a mostani barátom az első, ő vette el a szüzességem is. Mindig azt hittem, hogy előttem már egy csomó csajt döngetett meg, és sosem kérdeztem rá, de mikor megtörtént elmondta, hogy neki is én voltam az első. De nem megkérdeztem tőle.
2013. nov. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerinted meg fogja mondani az igazat?:)

Nem ismered te még a nőket!

2013. nov. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 errre ***** válasza:

És, hogy fogod tőle megkérdezni?

"Drágám, kérdeznem kell valami nagyon fontosat, mert, ha nem tudok erről, összedől a világ. Hányan ujjaztak meg téged életed során?"

ki a ló*zart érdekel.

2013. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miben fog ez téged befolyásolni, ha megtudod a barátnődet eddig megujjazók pontos számát?
2013. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha elvileg voltak már előtted "komolyabb barátjai", akkor nem csak ujjazás volt ott.

Amúgy meg tudod, aki kíváncsi...

2013. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!