Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, hogyan szilvesztereznéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan szilvesztereznétek szívesebben, kettesben barátnővel vagy buliban?

Figyelt kérdés

Esetleg 4-esben, 2 baráttal,akik szintén párok?

Szerintetek jogosan esik rosszul az,hogy a barátom nem szeretne velem kettesben szilveszterezni,még úgy sem,hogy nagyon keveset tudtunk együtt lenni kettesben?

Vagy a szilveszter csak a nagy buliról kell szóljon?:/


2013. nov. 20. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kettesben. Vagy esetleg még az a 4-es felállás. az agyam kivan már a hülye szilveszteri buliktól.
2013. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A ba szásról és hányásról kell h szóljék. :D Én a helyében szeretkeznék veled egy nagy buli után :D
2013. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha lenne barátnőm akkor vele kettesben, esetleg buliba de egy idő után csak kettesben :)
2013. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Haverokkal buli, utána pedig kettesben "afterparty". :D
2013. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Je Veux ***** válasza:

Mi barátokkal együtt szoktunk szilveszterezni. Van egy vidéki házunk és oda megyünk el. Eddig 8-10en voltunk, párok, illetve 2 szingli barát.

Idén csak 4en megyünk, egy másik párral.


Szerintem a szilveszter nem kifejezetten kettesben töltős nap. Persze én sem szeretem a disco-t, nagy házibulikat sok ismeretlennel, de a barátok bőven belefér egy ilyen napra. :)

2013. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Panna_ ***** válasza:
vegyesen, elsőnek a párommal kicsit intímebben, majd egy buliba kitombolni magunkat, és haza egy kufircra!
2013. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat.

Én is jobban szeretném, ha csak ismerősökkel, 8-10 fős baráti körben, vagy csak kettesben lennénk

De ő azt mondja, hogy bulizni akar, és majd lesz időnk kettesben lenni öregkorunkban. De miért mondja igy? Lehet, akkor már együtt sem leszünk,vagy kitudja mi történik,és akkor bánhatja...

Meg szerintem a nagy tomboló buliban nem olyan meghitt átlépni az új évbe ...:(

2013. nov. 20. 16:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Én inkább a partira szavazok még nőként is.

Párommal bármikor tudunk kettesben tölteni egy estét, a szilveszter viszont a bulizásról szól :D Mondjuk mindketten így állunk hozzá.

Ettől nem szeret kevésbé, hogy szilveszterkor bulizni akar inkább, mint kettesben lenni.

Karácsonykor majd kettesben lesztek, szilveszterkor meg buliztok. Legalábbis nálunk ez a terv

2013. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kettesben vagy 4 esben...
2013. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
úgy, hogy van munkám :D
2013. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!