Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak sosincs hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak sosincs hozzám egy bókja se, csak ha szexelünk, mit csináljak vele? (hosszú)

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, oké hogy már hozzászoktunk egymáshoz, de nagyon pocsékul esik amikor ő nézi magát a tükörben és "le kéne adnom pár kilót", én meg erre azt felelem hogy "minek? nagyon jó alakod van így is", erre belevigyorog a képembe és ennyi, ő így spontán sose mondja ezeket max azt hogy "hát te hülye vagy", de csak akkor bókol miközben hámozza le rólam a ruhámat.


Pl most küldtem neki egy ilyen képet amin egy csaj ki volt sminkelve, a másikon meg "csupasz" volt és már nem nézett ki olyan jól, erre azt mondja hogy "nem gázabb mint más", na ez rosszul esett mert én nem sminkelem magam szinte egyáltalán, max ajakbalzsam + szempillaspirál, kérdezem hogy akkor én is így nézek ki? erre csak beír egy nem-et, semmi kedves szó hogy "te sokkal szebb vagy" vagy ilyesmi, pedig annyira jól esne :( szóvátettem ezt neki, de csak összevesztünk, a végére már odaírtam neki hogy ennyire megeröltető annyit mondani/írni hogy te sokkal szebb vagy számomra vagy valami? erre beírja hogy "te sokkal szebb vagy számomra vagy valami" hát ezen kiakadtam, meg hogy hagyjam már, kössem le magam stb, most komolyan tényleg ennyire nehéz ezt leírni? Meg írja hogy "neked nincs szemed? vagy tükör? ha belenézel ugyanazt látod mint én", meg "ha nem azt írom amit hallani szeretnél akkor már sz@r köcsög vagyok", aztán nagyvégre kinyögi hogy "ha ronda lennél nem lennék veled". Hát én kész vagyok. Tudom hogy felfújom, de tényleg nagyon zavar ez már, nem is csoda hogy nincs semmi önbizalmam ha máskor nem kapok pozitív megerősítést :( Még ő volt felháborodva hogy vádaskodok. Azt mondja azért mert szex közben lát meztelenül, ruhában meg nem "hozom ki belőle" hogy mondjam, amúgy követem a divatot és adok magamra de nem fogok senki kedvéért úgy öltözni mint egy sarki prosti. Már nagyon kivagyok, mit tehetnék?


2013. nov. 20. 17:30
 1/10 anonim válasza:
Figyi. Őszinte leszek és ez fájni is fog a barátod egy f... egy fiú csodálni szokta akit szeret és akarva akaratlanul is kibukik belőle az őszinte érzés, nem erőlteti meg magát egy bókkal és odafigyel rád. Az én barátom is folyton mondja hogy szép vagyok (pedig nekem elhiheted teljesen átlagos sőt szürke vagyok) de ő ragyog ha rám néz. Már 2 éve együtt vagyunk nem mondhatja senki hogy most kezdődött úgyhogy azért fényes. Egyszerűen imádjuk egymást. A barátod biztos utálja az önbizalom hiányos leányzókat, nem szeret fényezni mert neki ez derogál... lealacsonyítónak érzi ha kedves hozzád... sztem úgy gondolja hogy ezzel megadta magát neked vagy elveszti a méltóságát. Valami ilyesminek tudom még elképzelni de hallod mondj le arról hogy ez működni fog. Hagyd a francba.
2013. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ez nekem is elég szarul esne. :( Bocsi, de ez a srác nem tisztel téged. Sokkal jobbat is érdemesz. Minden ember más. De én a helyedben ha szeretem ha nem, kicsit megMegleckéztetném. Én ott hagynám. Nem tisztel és nem is szeret. Legalább is ezt én így látom. És ez addig így fog menni amíg vele maradsz. Ilyen srácra pazarlod a fiatalságod, utána meg majd bánhatod. Hiába elbeszélgetsz vele, csak pár napig lesz veled normális. Utána meg megint leszar. Bocsi, de én így gondolom. Sosem foglalkoznék olyan emberrel aki nem tisztel, és nem szeret viszont. Talán ha szakítanál vele, akkor rájöne pár dologra. Én így csinálnám. Ha szeret akkor majd keres. De ha nem szeret, akkor csak szexre kellesz neki. :/
2013. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

istenem írta hogy nem ide akarta csak olvasni kéne. egyébként én is ugyanigy vagyok, szombaton kisminkeltem magam, begondoritettem a hajam, de csak annyit se kaptam hogy "szép vagy" vagy valami..virágot se kapok soha, pedig regen mindig kaptam, ahogy bókokat is. Fogalmam sincs hogy miért, persze nekem még szex közben sem, tegnap küldtem neki meztelen képeket mert kért, arra se mondott igazabol semmit, ma is emlitettem neki, és nem is reagált rá.

persze én mindig megdicserem es kedveskedek neki sütivel vagy akármi massal ami épp eszembe jut, de azt se nagyon értékeli, nem gondoltam volna hogy ide jut egy kapcsolat hogy a lány bókol párjának úgy, hogy kuncsorgunk egy pici dicsertert:(

2013. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy mondatos válaszom van, ha jót szeretnél (ezen kívül persze.

Hagyd ott, mielőtt azon kapod magad, hogy megcsal...

2013. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem igazán nem kéne magadra venni az ilyeneket !! az én barátom is ilyen, én se szoktam tőle kapni dolgokat,régebben többször kaptam csokikat meg édességet, mint most. tőle se hallod túl sűrűn h " jajj de szép vagy stb stb " de én ezt nem veszem magamra, meg nem érzem úgy h ezáltal elhanyagol egyszerűen ILYEN. ilyen a természete.. másba biztosan jobban kimutatja h szeret.. én is mindig kedveskedek neki meg a legjobbat akarom neki, ő viszont nem igy nyilvánul meg, de ettől még nem érzem azt hogy nem szeret vagy nem tetszem neki.. és elhiheted neki aztán borzasztó természete van, ha ő fáradt és lusta akkor aznap tuti hogy nem találkozunk, de én megtanultam kezelni a természetét és nem kiakadni azon ha "hülye".. :)
2013. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Megmutattam neki az első 2 választ.

A reakció: "oké, ha ilyeneknek hiszel, akkor legyen vége, így már nem akarok veled lenni, köszönd magadnak. Én is úgy kiírnám hogy milyen sötét vagy, de nem süllyedek le a te szintedre. Ezt a kapcsolatot, ma most ezzel rontottad el amit csináltál, csak és csakis magadnak köszönd h vége."

2013. nov. 20. 19:30
 7/10 anonim válasza:
Meg sem kelett volna mutatnod neki. De jobban jártál. Akármennyire szeretnéj egy pasit, akkor sem hagynám hogy lehuzzon és tönkre tegye az önbizalmam. Nem szeret ez egyértelmű. Nem ilyen választ kellett volna adnia. Meg kellett volna magyaráznia hogy nem így van. De nem ezt tette. Ha igazán szeret akkor majd úgyis fog keresni. Bár ilyen reakció után nem hinném hogy keresne. Neked meg azért is legyen önbizalmad és büszkeséged. Ne hogy keresd és smseket küldj neki. Nem szabad. Tudom hogy most nagyon rossz és nehéz, de hidd el könnyebb lesz idővel. Nem ilyen pasit érdemesz. Az is lehet hogy csak szexre kelettél neki. Persze mind ez érzelem nélkül. Menj bulizni, nézz vígjátékot vagy beszélgess a barátnőkkel. De ne szomorkodj egy ilyen szar miatt. Jobb lesz majd :)
2013. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Most én leszek a legtetűbb a topicban de annyira tudtam hogy egy ilyen hulladékkal van dolgod... komolyan legyen eszed ha ezek után azt mondod hogy még megpróbálod vagy egyáltalán tudomást veszel róla... am meg jobb hogy most derült ki és hogy igaza lett egy két kommentelőnek mintsem megvárd a végét hogy jól átcsessze az agyad...
2013. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak sincs soha egy kedves szava sem hozzám... Meg lehet szokni
2013. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A ló is megszokja hogy pálcával ütik. És lám vezényszóra indul.
2013. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!