Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Adott egy pár. Az egyik magának valóbb a másik jobban szereti a pörgést. A magának valóbb fél sokat tanul, dolgozik, és éjszakába nyúlóan készül az óráira, a másik lazábban veszi a dolgot. Neki több igénye lenne kettesben eltöltött időre.

4 napig nem látják egymást, mikor megbeszélik h találkoznának. Az aktívabb fél úgy képzeli, h kettesben programot csinálnak, beszélgetnek, a másik, pedig h együtt alszanak, mert többre most nincs ideje. Az otthonülős kiakad, amiért a párja nem érti meg, h jelenleg nincs többre kapacitása, az aktívabb fél meg kiakad amiért a párja nem tud rá időt szakítani.

Melyik féllel értetek egyet? H lehet ezt a helyzetet kiküszöbölni?


2013. nov. 20. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Két össze nem illő ember. Nem is értem mit kerestek egymás mellett.
2013. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az aktiv aludna együtt ?
2013. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem, az aktív vmi programot akar, a másik érzi azt h neki most csak együtt alvásra van ideje
2013. nov. 20. 19:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem hibás, egyszerűen csak nem illenek össze.
2013. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha szeretitek egymást akkor probáljátok megoldani a dolgokat!

Szerelmesek vagytok?

vagy csak megszokás?

2013. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szeretjük egymást. Sajnos én elég hirtelen haragú vagyok és nem tudom elviselni, ha vmi nem úgy van, ahogy elterveztem. A barátom meg sokszor nem lát ki a saját kis "agglegény" világából
2013. nov. 20. 19:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdésedmen mindkét félnek igaza van.Vagyis egyszerűen nem illenek össze!Az ember alaptermészete adott,az álatoké is,-a zebra füvet eszik,az oroszlán húst,-a bekódolt tulajdonságok ritkán változtathatók.
2013. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tehát ilyen adottságokkal soha se lehetünk együtt boldogok?
2013. nov. 20. 19:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Két különböző ember, mindkettőnek igaza van, de nincsenek tekintettel egymásra. A férjem inkább pörgős, én otthon ülő vagyok. Ezért néha azt csináljuk, amihez neki van kedve, néha azt, amihez nekem. Arra azért odafigyelünk, hogy olyasmibe nem kényszerítjük bele a másikat, amit egyáltalán nem szeretne, úgy próbáljuk szervezni a programot, hogy egyikünk se érezze rosszul magát. Nálunk ez évek óta működik.

Ha mi ilyen helyzetben lennénk, mint amit leírtál, valószínűleg beszélgetnénk is, meg együtt alvás is lenne. Nehogy már ne legyen az embernek ideje kicsit beszélgetni a párjával! Annyi szünet a tanulásban is kell.

2013. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöknek. S egyben egyikőtöknek se: vagy megértőbbek lesztek egymás iránt, és valami közös kompromisszura juttok, vagy abbahagyjátok. A harmadik út, hogy így folytassátok tovább a legrosszabb: végul ellenszenvhez vezet, s mindkettőtöknek csak rosszat hoz.
2013. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!