Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiu aki nagyon tetszik, de "félek" akármit is mondani neki... Pláne hogy nem tudok mit... Az a lényeg hogy 7 hónapja ismerem, és azt hiszem megszerettem! Nagyon jól szoktunk szórakozni, meg hülyülni, és volt ma egy egészen érdekes eset... Szaladtam volna le a lépcsőn de beállt elém! Én jobbra léptem, ő elém állt! Balra indultam, megint... Léptem egyet felé, hogy akkor hátha elmegy, de ő csak mégközelebb lépett... Szerintetek ez jelent valamit? És ha igen? És ha nem? Teljesen tanácstalan vagyok... Mit mondjak neki? Légyszives segítsetek ! Köszi előre is


2013. nov. 20. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdezd a több millió másik embert aki ugyanilyenen gondolkodik :D Honnan tudjuk? :)

Amúgy meg csinálj mikróssütit. Tökjó meg 5 perc az egész

2013. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!