Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem akkor mikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem akkor mikor a barátom ideges (de nem rám) és csak a támasza akarok lenni, hogy érhetném h jobb kedve legyen és megnyugodjon?

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 19:58
 1/8 apa72 ***** válasza:
Öleld át, adj egy puszit neki és kérdezd meg miben tudnál segíteni. Hidd el, a férfiaknak is van lelkük.
2013. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
80% ban az a válasza h nem tudok segíteni viszont van h nem vagyok vele és úgy még nehezebb segíteni a gondjain
2013. nov. 20. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Adj neki egy jó nagy párnát és mond meg neki, hogy képzelje azt hogy ez a párna az a valaki akire ideges.


És addig üsse a párnát és kiabáljon rá csúnya dolgokat amíg el nem szállt a dühe.


Ha valaki vissza fojtja a dühét annak a kellemes érzései sem fognak előjönni! Komoly!

2013. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Magamból kiindulva: hagyd békén amíg lehiggad.
2013. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. nov. 20. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Ez annyira egyéni... Én mondjuk olyan vagyok, hogy addig nem nyugszom meg, míg jól ki nem dühöngöm magam valakinek. Anyukámnak viszont a közelébe sem érdemes menni olyankor. Rengeteg embertípus van, sajnos nincs rá biztos recept, ki kell tapasztalnod...
2013. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok férfi szeret egyedül maradni, ha ideges. A nőkre a jellemzőbb inkább, hogy másokkal megosztva csökkentik a saját terheiket.

Mondd meg neki, hogy békén hagyod, de ott leszel a közelben, ha bármire szüksége van.

2013. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem az a típus aki káromkodna vagy párnát ütne tudom h jól esik neki ha átölelem de van h még így is maga alatt van, egy picivel jobban van viszont mindig gondolkozik és nem sokban változik a kedve
2013. nov. 28. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!