Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal mindig a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal mindig a pénz miatt megy a vita! Vajon szeret?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, 21 éves lány vagyok:ő 22 éves,2 éve élünk együtt,még 1 éve minden szép volt és jó

De mostanában 1 éve csak a pénz miatt balhézzunk,napi fizetésem van,a barátommal nem lehet megbeszélni dolgokat.. mert nem érdekli. csak a pénz,és a fizu,gyűjtök én meg minden,de ha ezt elmondanám neki a fejemet szedné le.ő azt hiszi minden hónap 5.én kapok fizetést,pedig nem.. mindig van pénzem,hogy vegyek kaját,neki ajándékokat stb,ma van a Névnapja,és arra is vettem 5.000 ft értékbe ajándékot,jó nem ez a lényeg,de ő nem vesz nekem sose semmit. most nem fizettem ki ezt a hónapot,a lakás mert felesbe fizetjük, de kaját minden én veszek otthonra neki a dezodort öblítő,minden ami kel.. tegnap már a fejemhez vágta,hogy nem játszunk szállodásait,nem értettem mire mondja? már azt sem tudom,hogy szeret-e?? ha csak a pénzről megy a vita. én mindig próbálok a kedvébe járni,de ő ilyen életunt gyerek.. tegnap is hogy jó legyen vettem pezsgőt,meg rendeltem 4 db pizzát.. nem értem,ma azon agyaltam hogy talán jobb lenne egyedül/



2013. nov. 21. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egy görény!
2013. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kiskivancsi79 ***** válasza:

Ez nem jó jel, de hibás vagy abban hogy úgy látom sokat is válaltál fel az anyagi dolgokból.

A legegyszerübb ezt mindig tisztázni hogy ezt én fizetem ezt te és mind a 2nek ugyan annyi pénze marad.

Ha te vásárolsz akkor meg annak a felét fizesse.

Legyen minden fele fele és akkor nem piszkálhat hogy nincs pénz ha neki elfogyott.

Bár ha mindig csak kajákat rendeltek akkor hamar elfogyhat. Tessék főzni is mind a 2en. :)

2013. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez alapján nem túl jó a helyzet. 4 év azért elég sok, főleg ilyen fiatalon. Én nem tennék ilyet, hogy a fejedhez vágom, főleg, ha te veszed a kaját meg mindent. Most ha nem pont felesbe megy, hanem 10-15e átcsuszik a másik részére, akkor ez van. Majd, ha elfogy a pénze ugyis adnál neki. Sok jót nem látok ebben a kapcsolatban így.
2013. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de egy normálisan működő kapcsolatban megbeszélik a

kiadásokat, bevételeket, nincs kamu, sumákolás (lásd nem

mered elmondani a fizetésed).....

És jó értésű ember pár nap után fel sem meri hozni, hogy

ki fizet mit, hanem alapból odarakja a sajátjából!

2013. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked ezt még tényleg nem sikerült felfogni?
2013. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Saját módszer:

Minden hónapban lerakok X ezer forintot az asztalra,

ebből oldja meg a leányzó a számlákat, kaját, stb.

Persze, ha tud, tegyen hozzá, de ennek is elégnek

kell lennie ahhoz, hogy éhen ne halljunk. Mindenkinek

marad saját pénze/tartaléka. Érdekes, de működik ez a

megoldás. Persze ha én megyek boltba, akkor ebből a

pénzből várásolok be, a számlák mindig el vannak téve,

hogy vissza tudjuk nézni, hogy mikor mire megy el a

pénz, mert ugye elég gyorsan végetér, bármennyiről is

legyen szó.

2013. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a pasi kihasznál....


Mi az hogy te veszel neki dolgokat , ő nem? Mi az, hogy csak te veszed a kaját?????????????


Talán felesben kéne a számlákat, kaját, lakásbérletet ha béreltek....nem értem.


Mit keresel még mellette?

2013. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!