Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele vagy nélküle?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy szakított velem bnőm már lassan 2 hónapja de jóban maradtunk azóta is sokat beszélünk szinte minden nap beszélgetünk facebookon. De én hullámvölgyeken megyek keresztül hol normális a hangulatom hol pedig durva depresszióm van mert még nagyon nagyon szeretem de őneki már más valakije lesz. Abból áll a depresszióm, hogy sírok pánikolok étvágytalan vagyok már 10kg ot fogytam de igaz rám is fért bőven. Ma pl ismét volt egy pánik hangulatom és gyakorlatilag elhánytam magamat. Néha csak fekszek az ágyon könnyezek és mondogatom magamba, hogy "segítség valaki segítsen" Mégis ma elmondtam ezeket neki, hogy megint rossz nekem stb (ő kérte, hogy beszéljek neki róla) Valahogy megnyugodtam sokkal jobb kedvem lett elmúlt a pánik most jobb a helyzet sokkal. De mégis nem tudom mi legyen. Ha végleg megszüntetném vele a kapcsolatot soha nem beszélnénk én abba belehalnék, nem akarom elveszteni úgy, hogy még csak ne is beszéljek vele az borzasztó lenne. Na de ha újra és újra beszélünk stb lehet nem tudom majd soha elfelejteni mindig felszakadnak a sebeim úgy meg lassú folyamatként halok bele. Ti mit tanácsoltok?
2013. nov. 21. 17:35
 1/4 Zakathol ***** válasza:
Nélküle. Egy hónapig szarul leszel, de utána rájössz, hogy sokkal jobb így.
2013. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szóval az ha megszakítom vele a kapcsolatot nem beszélgetünk tényleg soha az jó lesz? Belegondolok sírhatnékom van. Nem tudom :/ Mert ő is sokszor rám irkál én is sokat jelentek még neki csakhogy ő már bepasizott ami nekem újabb kés a szívemben.


Ha nem szakítom meg a kapcsolatot vele hanem továbbra is mindig beszélgetek vele akkor soha nem múlik el vagy csak lassabban? Mert ugye még nagyon szerelmes vagyok belé.

2013. nov. 21. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
miért lett vége? Egyébként ha nem akar veled lenni, akkor te miért ragaszkodsz még mindig hozzá? Inkább kezdj el élni és ne a múlton rágódj
2013. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Konkrétan azért lett vége mert nyáron sülve főve együtt voltunk majd jött az egyetem amiatt már csak hetente találkoztunk így picit laposodott a kapcsolat azaz a "lobogó tűz" már csak "láng" volt de az egyetem a sok új barát a bulik a sok udvaról csávó elfújta a lángot a fenébe és Ezek a dolgok hirtelen olyan dolgokat mozdítanak meg a benne, amiről ő maga sem tudta, hogy léteznek, és ezért elkezd egyre jobban elbizonytalanodni.


Na szóval tömören ez történt. Szóval nem csúnyán összeveszek utállak szakítás lett.


De ő barátként akar velem lenni. Én nem tehetek róla, hogy én még iszonyatosan szerelmes vagyok belé. Sajnos könnyű mondani, hogy pikk pakk felejtem el. Ha megszakítanám vele a beszélgetést az olyan lenne nekem kb mintha én szakítanék úgy hogy szeretem. Na meg ő se zárta ki, hogy a jövőbe még lehet köztünk valami, és félek ha nem beszélgetünk elfelejt a fenébe.

2013. nov. 21. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!