Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szívattad már meg az exed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szívattad már meg az exed?

Figyelt kérdés
Ha nem csináltál ilyet akkor ne írj, mert azt lesz**rom!
2013. nov. 21. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fogtam a két fülét, ő meg szívta. Jó volt :)
2013. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
Most akkor le vagyok szarva? :<
2013. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
latszik a kerdeseden es a hozzaallasodon, hogy el sem tudod kepzelni azt az esetet, hogy NEM szivatod meg az exed.
2013. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát ja xd
2013. nov. 21. 18:08
 5/12 anonim ***** válasza:
úgy, hogy a barátja voltam :(
2013. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Úgy szívattam meg,hogy elhagyott,aztán rájött hogy más nem fog neki tűrni annyit,mint én tűrtem(hülye voltam),mikor

küldözgette a bocsánatkérő ajándékait,szépen kidobáltam őket,megváltoztattam a telefonszámomat,teljesen levegőnek néztem,ha megláttam az utcán,rögtön átmentem a másik oldalra.....ez őt jobban zavarta/bántotta,mint bármi más....

Az értelmes,normális emberek túlteszik magukat az exbarátukon/bnőjükön,főleg ha nem volt jó a kapcsolat,és úgy váltak el.....

2013. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Zakathol ***** válasza:
Boldog vagyok.
2013. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Mivel az egyik csapatársam miatt váltott le, így edzések után kis disznó módjára a srác tárcájában lévő óvszereket szépen kiszurkáltam. A poén az, hogy nem is az én akcióm miatt lett terhes és ment abortuszra, hanem mert szimplán baszták felhúzni a gumikat.
2013. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon szemét volt velem, ezért mérgemben csináltam. Nagyon megbántott, bár tudom, ez nem megoldás semmire.


A sztori annyi, hogy megismerkedtünk, találkozgattunk, majd össze is jöttünk. Közben mondogatta mennyire szeret, így le is feküdtünk. Tehát kb mint egy kapcsolat.


Aztán közölte, hogy csak 1 éjszaka volt, mert neki menyasszonya van, aki terhes és vele kell lennie a gyerek miatt. (Ismerkedésnél azt mondta, hogy nincs senkije)


Mikor az eltelt idő engedte, azt mondtam terhes vagyok. (neten beszéltünk ) Mikor kérdezte meg akarom e tartani, azt írtam semmi köze hozzá. Majd kiléptem.


Utána jöttek a hívások, azt nem vettem fel, majd az smsek, hogy mennyire sajnálja hogy átvert, hazudott stb...és szeretné tudni mi van. Annyit írtam neki, hogy erre előbb kellett volna gondolni.


Még egy hónapig írogatott, hogy mi a helyzet.

Soha többet nem beszéltem vele, nem írtam neki, nem válaszoltam semmire. Majd számot is cseréltem.


Igen, csúnya dolog volt, de akkor annyira padlón voltam, hogy csak bosszúra vágytam, hogy ő is szenvedjen, és beletaláltam.


Ma már érettebb vagyok mint akkoriban, és nem csinálnék ilyesmit.

2013. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 tevetke ***** válasza:
Uhhh #9-es, nem vagy semmi! :D Szerintem megérdemelte a ro hadékja...
2013. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!