Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan várom el a páromtól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várom el a páromtól, hogy ő fizessen mostanában, ha együtt megyünk valahova?

Figyelt kérdés

A párom nem sokkal azután vesztette el a munkahelyét, hogy megismerkedtünk és összejöttünk. Mivel fiatalok vagyunk még (22 évesek), mindketten otthon lakunk, ő akkoriban kapott azért pár ezer forintot a szüleitől, de bármikor mentünk moziba, rendeltünk kaját, vagy csak vettünk egy energiaitalt, általában én fizettem - ezeket én ajánlottam fel, én "hívtam meg", mondtam hogy azért ne üljünk már a négy fal között, nem fogok belehalni egy pizzába vagy egy mozijegybe.


Aztán ő ismét talált állást, viszont én elveszítettem az enyémet ár hónapja, és mivel otthonról semmilyen pénzt nem kapok, viszont egy csomó dolgot magamnak kell fizetnem (pl. tandíjat), ezért szó szerint kiforintozok minden kiadást egy ideje.

Ezt a párom is tudja, viszont azóta bármikor beülünk egy moziba vagy ugyanúgy rendelünk éppen egy pizzát, soha nem ajánlotta fel, hogy most ő fizeti ki nekem. Sőt, amikor mondtam, hogy nekem most nincs pénzem erre, akkor inkább nem is mentünk sehova... ha egy kávéra ülnénk be valahova (olyan alacsony a vérnyomásom, hogy mindennap innom kell vagy kettőt), akkor eszébe se jutna meghívni egy 200 ft-os eszpresszóra.


Nekem ez olyan rosszul esik... Nem várom el természetesen, hogy mostantól mindig ő fizessen, de hogy soha egyetlen alkalommal sem jut eszébe, az igenis bánt engem. Én sosem sajnáltam tőle a pénzem, ő meg mintha sajnálná, mikor tudja, hogy milyen rossz helyzetben vagyok jelenleg.


Egyébként semmi gond a kapcsolatunkkal, érzékelteti ezernyi dologgal, hogy szeret engem, csak ezt nem érten...:/


2013. nov. 21. 18:14
1 2
 1/20 Zakathol ***** válasza:
72%

Vagy nyisd ki a szád és mondd el neki ezt, vagy ültesd a gép elé, mutasd meg ezt az írást és had olvasson.

Ha nincs probléma a kapcsolatotokkal akkor képesnek kéne lenni ezt megbeszélni.

2013. nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
9%
Pénz miatt ne problémázzatok szerintem. Ha kell valami, vedd meg magadnak, ha másnak fizetsz akkor meg ne várd el, hogy majd ő is fizessen neked máskor - te ajánlottad fel, hogy fizetsz, szóval nem ő kérte.
2013. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
És te a férfi vagy, vagy a nő?
2013. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
0%
Nem tudom milyen világban élünk meg persze nem is kötelező de nekem eszembe se jutna hogy ne én fizessek
2013. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan, de ha a párodnak ez magától nem jut eszébe, elég szarrágó lehet. De ez attól is függ, hogy ő mennyit keres, és mennyit kell hazaadnia otthon. Mert ha neki is elmegy minden pénze, akkor tőle sem várható el. Ha tök csórók vagytok mindketten, akkor egyikőtök sem várhatja el a másiktól, hogy mindig ő fizessen.
2013. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő.

Mint mondtam, nem elvárom mindezt azért, mert én is fizettem neki anno dolgokat, hanem mert pont emiatt azt hittem, ilyen esetleg magától is az eszébe jut, mert természetes lenne, hogy segítjük azt, akit szeretünk...


Egyébként már finoman célozgattam egy-két alkalommal, tréfásan odavágtam, hogy "na, én mindig meghívtalak mozira, te még erre a kávéra sem", de erre csak az volt a reakció, hogy nem is hívtam meg olyan sokszor, ő nem emlékszik ilyesmire.

2013. nov. 21. 18:22
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha nő vagy, akkor jó hülye vagy, hogy fizettél neki bármit is, ha meg férfi, akkor szégyelld magad, amiért elvárnád egy nőtől, hogy fizessen neked!

Nem tudom hová fajul a világ!

MINDIG A FÉRFINEK KELL FIZETNI!

2013. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2%
A jog erről nem mond semmit. Kivéve, ha a gyámságot vállalt feletted és még nem vagy 18.
2013. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
Aztán hogy a francba jön ide a jog?
2013. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%

7

Fizetek én neked.Egy utat a pokolba!

Azt szívesen kifizetném.

2013. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!