Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom mellett megtetszett más, és ez tönkretesz?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést én írtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__5..

Ez a helyzet, amiben most 18 évesen benne vagyok lelkileg. És sajnos ezt fokozza, hogy a barátom mellett megtetszett más. Na most a barátom az egyik támaszom, segít is mindenben, mellettem van folyton! Már ő idegeskedik az állapotom miatt. Ennek ellenére megtetszett más....a másik fiú kapcsán(ha kedves velem) elmúlnak a félelmeim, látom az élet értelmét, boldog vagyok. A barűtom hiába kedves velem, azt érzem leterhel a kapcsolat, és nincs értelme semminek...ugyanakkor meg szükségem van rá...tudom, hogy ez elég furcsa, de a barátom az aki tartja bennem a lelket, és ilyen emberrel(nem férfival, emberrel), ritkán találkozom mint ő, egyszerűen kincset ér...akárhányszor felmerült a szakítás gondolata, szétestem, és nagyon rosszul voltam. Ha meg vele vagyok úgy érzem, hogy lehetne jobb életem....de ha meg nincs velem, akkor meg mindent megadnék, hogy velem legyen.

Én boldog akarok!!!!! lenni a barátom mellett. Kérlek segítsetek, hogy felejtsem el a harmadik fiút? Sajnos a félelmeim 90%-a a másik fiú miatt vannak....


2013. nov. 21. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
te csak kihasznàlod a baràtodat! nem szereted, nem vagy szerelmes belè, csak azèrt vagy vele, mert jò ember, szàmìthatsz rà ès segìt neked. nem pedig azèrt, mert kolcsonosen szereted. ès mèg meg is csalod lelkileg-èrzelmileg! elèg szànalmas amit csinàlsz, nem neked kell elfelejteni a màsik sràcot, hanem a baràtodnak kell elfelejtenie tèged. de nagyon gyorsan!
2013. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elolvastam mindkét regényedet. első gondolatom "jézus mária" én nem vagyok agyturkász de egyet tudok. minden fejben dől el. ezt a dolgot csak te tudod megoldani szedd össze a gondolataidat valahogy. azon kéne elgondolkodnod hogy miért nem érzed magad biztonságban a mostani barátod mellett. habár leírásod szerint ő megtesz mindent hogy neked jobb legyen akkor mi a gond? ezt derítsd ki és tisztítsd meg az elméd! még előtted az élet. sok sikert!
2013. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a másik srác mellet jobb lenne az életed? Meg aztán, ezt a dolgot neked kellene valóban eldöntened...
2013. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!