Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy keltsem fel a figyelmét?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel a figyelmét? Valami "véletlenszerű" dolog kéne!

Figyelt kérdés

Kezdjük onnan, hogy van egy fiú, akiről van egy olyan téves eszmém, hogy tetszem neki. Ő is tetszik nekem. Ma, mikor osztálytársammal beszélgettünk, Ő a haverjával beszélgetett tőlünk két méterre... ahogy beszélgettem az osztálytársammal, éreztem, hogy mindketten engem néznek, majd összebeszélnek, megint engem néznek... ekkor hallottam valami olyan susogást, hogy : menj oda hozzá

Rólam tudni lehet, hogy elég nyuszi típus vagyok, így mindjárt mondtam osztálytársamnak, hogy menjünk be a terembe.

Lényeg, hogy nekem is teszik, és mielőtt mondjátok, hogy : menj oda, beszélj vele stb.

mondanám, hogy én csak valami "jelet" szeretnék felé küldeni. Barátnőmmel azt beszéltük, hogy véletlen picit ütközzek neki de ez nagyon gagyi!!! valami ötletet tudnátok adni, amivel fel tudom kelteni a figyelmét, mégis úgy látszik hogy véletlen történt? előre is nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat!



2013. nov. 21. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg, v legalább üzend meg neki, h tetszik neked! A jelekből nem fog érteni, ezt garantálhatom.
2013. nov. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oké de én nem rögtön azzal szeretném kezdeni (ezért már elég sokat buktam kapcsolatokban) , hogy hali, tetszel! én arra gondoltam hogy sokszor ránézek, ilyesmi... de valami még kéne!
2013. nov. 21. 19:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Kezdj el vele beszélgetni neten vagy inkább személyesen!

És ha úgy akarod elkezdni hogy ne legyen annyira feltűnő kérd el tőle a leckét vagy ilyesmi. Utána meg kérdezz tőle 1-2 dolgot hozz fel valami témát később már lehet ő rád,ő jön oda hozzád...

2013. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, a nonverbális jeleket nem fogja észrevenni soha a büdös életben. Az kezdetnek jó, ha elkezdesz vele többet beszélni.
2013. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A lecke elkérése jó ötlet. csak az a baj, hogy a lányoktól is simán elkérhetném, és evidens, hogy először tőlük kérem mint egy fiútól, vagy csak én gondolom így?
2013. nov. 21. 19:08
 6/9 A kérdező kommentje:

barátnőm most írta ezt : amikor a tanár mondja a házit, hogy hanyadik oldal meg hagyadik feladat és megkérdezhetnéd tőle, hogy véletlenül nem hallottad, hogy hanyadik oldal hanyadik feladat és ő erre megmondaná

szerintetek?

2013. nov. 21. 19:10
 7/9 anonim válasza:
mosolyogj rá. az tuti jel és vágni fogja:))) ha bátortalan vagy akkor próbálj meg akkor mosolyogni, ha egyedül van. amúgy meg semmit sem veszíthetsz:)
2013. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"barátnőm most írta ezt : amikor a tanár mondja a házit, hogy hanyadik oldal meg hagyadik feladat és megkérdezhetnéd tőle, hogy véletlenül nem hallottad, hogy hanyadik oldal hanyadik feladat és ő erre megmondaná

szerintetek?"

Szerintem ebből már biztosan leszűrne vmit. Pl. azt, h nem hallottad, melyik feladat :)

2013. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mosolyogj rá. vagy terjeszd azt hogy csak arra vársz h odajöjjön
2013. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!