Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg remeny egy ilyen fiatal szamara?

Figyelt kérdés

Huszoneves fiatal,evek ota szeretne part,de nem jon ossze neki.Maganyos es annak erzi magat emiatt sok minden kimaradt a fiatal korabol es ezt be szeretne potolni.Jelenleg palyakezdokent dolgozik semmiben sem talalja oromet,boldogtalan,allandoan faradt,almos nincsen elete.Minden alma h kitorjon a depibol legyenek baratai es ne legyen maganyos.


Szerintetek van meg remeny neki,hogy fiatalkent boldog legyen?


Koszonom a valaszokat! :)



2013. nov. 21. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
igen. lány vagy?
2013. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keress valami célt,a többi meg jön magfától!Nem tudom felfogni,hogy embereknek csak ennyi az életcéljuk?Legyen barátnőjük/barátjuk?Elég semmitmondó életre fog visszatekinteni az,akinek csak ez töltötte ki minden percét és gondolatát.
2013. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

kedves 2 valaszolo!


senki nem irt itt arrol h pusztan ennyi az eletcelja nekem vagy barkinek h legyen parja.tarsasagra lenne szuksegem!!!

2013. nov. 21. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy hivnak, hova valosi vagy?
2013. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3:Kösz,hogy kedvesnek gondolsz,még ha nem is vagyok az.:D
2013. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez szamomra annyit tesz h megtisztellek Teged es igy szolitalak meg... :)
2013. nov. 21. 20:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Fiatal Szamara?


Mikor gyártották? Pont venni akarok egy Lada Samara-t.

2013. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Remény az van.
2013. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
ha nem fake a kérdés, én a következőket tenném. Pályakezdőként dolgozol, tehát vmilyen szinten közösségbe jársz. Próbálnék nyitni, még ha eleinte nehéz is. Az enerváltság meg a lelki renyheségtől van. 3 dolog sokat tud tenni: írás (csak úgy magadnak akár), testmozgás (bármilyen mértékű), és esetleg vmi hobbi.
2013. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!