Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetem vagy párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem vagy párkapcsolat? Fontos!

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élek a párommal. Mindennél jobban szeretem Őt, de csak nagyon ritkán (3 hónap után egy hétvégére) tudunk találkozni.

Megkért, hogy költözzek Hozzá, de sajnos egyetemre járok (és még csak elsőbe), és semmilyen végzettségem nincs(gimnáziumi érettségi, de az olyan, mintha semmim se lenne).

Az egyetemet, ahol tanulok utálom, tanárostul, csoporttársastól, tananyagostól, mindenestől. Minden tárgyból bukásra álok. (Idegen nyelven tanulok)

Én egy másik szakot akartam, ez a szüleim vágya volt. és most itt szenvedek.

A párom megkért költözzek hozzá, csak az a baj, hogy ő egy másik országban él. A szüleim minimum kitagadnának, ha elmennék (megjegyzem, sosem volt jó a kapcsolatunk).

Nem tudom, mit tegyek.

Menjek a bizonytalanba, de azzal, akit szeretek, vagy maradja a biztos rosszban?



19/L


2013. nov. 21. 21:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
De nekem nem fontos!
2013. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Válassz másik szakot. Ezt hagyd abba. Ne költözz, ki leszel szolgáltatva addig amíg kidob.
2013. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nekem fontos. :(


A szüleim nem engednek se szakot, se egyetemet váltani.

Miért dobna ki? Nemrég kérte meg a kezem.

2013. nov. 21. 21:11
 4/18 anonim ***** válasza:
Hagyd azt a palit a francba, mert az nem párkapcsolat ami köztetek van. Inkább válts szakot, egyetemet.
2013. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem most dob ki. Majd 10 év múlva.
2013. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Már látom, rossz kategóriában vagyok. :(
2013. nov. 21. 21:14
 7/18 anonim ***** válasza:
Csak tapasztaltak vagyunk. Te meg egy butus fruska aki menekülne a kudarcai elől oda ahol dolgozni és tanulni sem tudna.
2013. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Tényleg olyan fontos hogy vadidegenektől kérdezed meg.
2013. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

19 évesen kevesebb mint 1% az esély arra, hogy a házasságból valami jó is kisülhet.

Vált szakot/egyetemet. Ha a szüleid nagyon ellenkeznének, menj el koliba, vagy albérletbe.

2013. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha eltart, menjél.
2013. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!