Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy kényelmesedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy kényelmesedjek el a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A párom mondta párszor, hogy az utóbbi időben el vagyok kényelmesedve a viszonyunkban. Nem igazán tudom mire gondolt. Ha valaki volt még ilyenben, annak a segítségét kérném.

Köszi előre is.

27/F



2013. nov. 21. 21:40
 1/4 Zakathol ***** válasza:
100%
Apró figyelmességek, dátumok észben tartása, olyan gesztusok amikkel azt sugallod neki, hogy gondolsz rá. Stb... Azt pedig, hogy a párod milyen ember, miket szeret, neked kell tudni, szóval a többiben mi nem nagyon tudunk segíteni.
2013. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első jól írta!

Néha rácsörögsz napkozben,megleped egy kisebb valamivel(pl. csoki), Többször mondod,hogy szeretlek,meg meg is öleled!

2013. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennek a jelentése: más jobban tetszik neki.
2013. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Ez nem játszik most. Távkapcs, és azt mondja, hogy amikor nem vagyok ott, akkor nincs gond, csak amikor együtt vagyunk, úgy érzi, hogy nem vagyok annyira odaadó, annyira érzéki vele.
2013. nov. 21. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!