Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom feladni, tönkretesze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom feladni, tönkreteszem magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most lett vége egy nagyon komoly kapcsolatomnak. Nagyon megviselt. Nem tudom Őt elengedni. 3 nap alatt nagyon sokat fogytam, és eddig is vékony voltam, holnap utcára kéne mennem, méghozzá elég messze onnan, ahol lakok, de képtelen vagyok mozdulni, enni sem ettem. Teljesen össze vagyok törve lelkileg, nem tudom mit csináljak, hogy tudnék felépülni, és elengedni. Komoly oka van annak, hogy ennyire megviselt, de egyszerűen nem tudok magamra figyelni, úgy érzem nem bírom ki, vagy tovább.
2013. nov. 21. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Én is voltam így. Sajnos ezt csak az idő oldja meg.
2013. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Add nekem a kajád én éhes vagyok.
2013. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

*Nem tudom Őt elengedni.


Dehogy nem, csak lekéne mndanod a förtelmes egoizmusról.


Mindenkit eltud emngedni az, aki valóban szeret, még akkor is, ha momentán belehal.

2013. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1: Semmiképpen sem menekülj a csajozás irányába,ha csak nemvagy vágyakozó,kalandozó típus!

2:Ne is fordulj be! Az akár még végzetes is lehet!

3:Mozdulj ki! Találkozz haverokkal/barátokkal,akikkel jól érzed magad ők tudnak a legjobb búfelejtők lenni!

4:EGYÉL! Evés nélkül élni sem tudsz!

5:Adj időt magadnak! Idővel a sebek gyógyulnak,ehhez van akinek kevés,de van akinek nagyon sok idő szükséges!De várj türelemmel! Sok sikert :)

2013. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez érthető, ha még csak 3 napja ért véget. Ha tényleg fontos a holnapi megjelenésed, erőltess le valamit a torkodon, akkor nem fogsz összeesni.
2013. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valaki ne tudjon túllépni, olyan van, hogy valaki nem akar! Gondolom felnőtt ember vagy, tudod, hogy a szervezetednek táplálékra van szüksége, ha nem vagy éhes, akkor is egyél, különben semmihez nem lesz erőd! Amit most csinálsz az önsajnáltatás! Nekem 4 hónapja lett vége egy komoly kapcsolatomnak, úgy, hogy nagyon szerettem a volt páromat, nekem sem volt étvágyam, de akkor is ettem, és próbáltam magamból a maximumot kihozni. Egy életed van, eldöntheted, hogy önsajnálattal, bánattal, fájdalommal, szenvedéssel fogod leélni, vagy úgy, hogy tanulsz a hibáidból, és annak ellenére, hogy fáj, összeszeded magad és emelt fővel éled az életed! Nekem is rossz volt, sőt még most is az sokszor, de nem szabad engedni, hogy a padlóra küldjön, tönkre tegye az életed. Gondolom fiatal vagy, lesz még olyan, aki űberelni fogja a volt párodat. Gyászold meg a kapcsolatotokat, de normális keretek között, kapd össze magad! :)
2013. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az egoizmus áll tőlem a legtávolabb, pont ezért nehéz elengednem, mert ő volt az, aki egy kicsit is elhitette velem, hogy vagyok valaki, aztán szépen visszatört az eredeti állapotomba, pedig jó ember, nagyon is, nem tehet róla.

Lány vagyok.

2013. nov. 21. 22:03
 8/12 anonim ***** válasza:

*Az egoizmus áll tőlem a legtávolabb


Ha ez igaz lenne, nem irtad volna ki a kérdésed, és el tudnád engedni.

2013. nov. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amikor minden porcikáddal akarsz valakit,mert tudod hogy szereted, és tudod, hogy a másik is viszont szeret, de egy ki nem mondott szó, egy pillantás, mély pillantás is elég arra, hogy félre állj az érdekében(minden cirkusz, mnden anyázs, minden hisztérikus trükközés, játszma nélkül).Na itt kezdődik az, hogy szeretet és nem ott, amiről te irsz..
2013. nov. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*játszma és drámai szinielőadás nélkül)
2013. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!