Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Kapcsolatom áldozata vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Kapcsolatom áldozata vagyok esetleg?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok,majd 1 éve vagyok együtt egy nálam 12 évvel idősebb sráccal. A barátom hasonló apámhoz: magasan iskolázott, jómodú, nem jár éjjelente el, nem iszik vagy dohányzik.

Visszont nagyon féltékeny. Számonkér hova megyek, kivel és meddig maradok.. Megkért hogy egyszerüen öltözködjek, lapos cipő, nadrág, zárt felső, nagyon kevés smink. Renszeresen keres telefonon hogy megkérdezze hol vagyok éppen, mit csinálok és hova fogok menni késöbb. Este egyedül nem igazán enged el sehova, bár van saját autóm (egy 207-es amit a fogorvos nagypapám ajándékozott nekem a 20. szülinapomra). Ha ráér elvissz bárhová, megvár hogy ne menjek egyedül.Hissz a főváros veszélyes egy fiatal lány számára még autóval is, állítása szerint. Bár nem panaszkodom: minidg mellettem áll, szeret, vigyázz rám és vissz magával akárhova is megy. A legtöbb barátnőmmel megszakítottam a kapcsolatomat, akik maradtak azokat is ismeri és ha találkozok velük utána kikérdez mit is beszéltünk. A facebookomat rendszeresen figyeli, már az első hónapban átnézzte az ismeröseim listáját. Összeségében elmondható hogy Ő az írányitó fél a kapcsolatban, Ő mondja ki az utolsó szót mindig. Nagyon szeretem és kötödőm hozzá érzelmileg, visszont félek attol nehogy késöbb a kapcsolatom áldozatává váljak...


2013. nov. 21. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
ez nagyon durva...
2013. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nagy áldozat vagy.Ha tíz évvel fiatalabb lenne a pasi nem sírnál itt.
2013. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már azzá váltál! Ez egy irányításmániás phasz, vagy azonnal megváltozik (valószínűleg sose fog), vagy véget kell vetned a kapcsolatnak!
2013. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést..

Még ha el is tekintenék attól h nagy a korkülönbség köztetek, azért ez még elég durva szerintem. A rendszeres figyelgetés, nyomozgatás. Nem értem ezek után h lehet bárkihez is vonzódni.

De ha azt mondod h neked így megfelel akkor végülis nincs baj.

Ha jól sejtem akkor ezt a kérdésedet is figyeli majd valahonnan?

2013. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem normális. Volt hasonló távkapcsolatom, ahol ez a viselkedés annyira az idegeimre ment, hogy a végén már megkönnyebbültem, ha nem kellett beszélnem a fiúval, és azóta is örülök, hogy megszabadultam tőle. Kapásból az jutott az eszembe, hogy a privát szféra az alapvető emberi jogok egyike, és a bántalmazók is elválasztanák az áldozatukat a legártatlanabb barátságaitól is, hogy védtelen legyen. De ettől függetlenül is kikérhetnéd magadnak, felnőtt vagy és nem háziállat.
2013. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem egy kapcsolat. Magánszféra tiszteletben tartása, kölcsönös tisztelet és bizalom nélkül ez egy alárendelő uralmi viszony a részéről, amit önzőség vezérel. Nehogy azt hidd, hogy a szeretet az ilyen... Nehogy azt hidd, hogy ez érted van. És az a szomorú, hogy mivel te kötődsz, sakkban tud tartani. Sajnállak, de hát te döntöd el, hogy neked jó-e ez.
2013. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DianaKugler válasza:

Én is ugyanígy vagyok a Barátommal...Mi is majdnem 1 éve vagyunk együtt, de állandóan keres telefonon, ha már nem úgy mondok el valamit ahogy ő akarja az már baj és rossz érzés neki. Volt egy beszélgetésünk ahol mondtam neki, hogy nem szeretném ha ez így menne tovább, mert Szeretem és nem akarom hogy ez a kapcsolat rovására menjen, de akkor is én jöttem ki belőle rosszul mert ő a fejemhez vágott mindent, hogy miattam van rossz kedve meg miattam stresszes, amikor csak beszélgetni akartam vele. Elfogadtam hogy ő ilyen, mindent elmondok neki, sajnos én is megszakítottam a kapcsolatot a barátaimmal miatta és úgy érzem, nem lehetek önmagam mellette...Szakítani meg nem szeretnék, vagy nem tudom...Szeretem :/

Egy cipőben járunk és szerintem mi már úgymond áldozatok lettünk

2013. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt hasonló kapcsolatom, szóval tapasztalatból mondom; szakíts minél hamarabb, mert mindenképpen rosszul jársz! Egy kapcsolat elvileg a bizalomról szól, a barátod részéről ez egyenlő a nullával, folyamatosan csak mérgezi vele a kapcsolatotokat.
2013. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!