Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek vissza utasítóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vissza utasítóbb vagy elfogadóbbak a lányok, ha kiderül hogy 21 évesen még szűz vagyok? Legyek őszinte vagy inkább titkoljam hogy szűz vagyok ha alakul egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
21/F
2013. nov. 21. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva jobban jársz, ha titkolod. Saját tapasztalat.


21F

2013. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Eddig melyik verzió vált be? :D
2013. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a lánytól függ. Ha ő már tapasztalt, akkor szerintem zavarja, ha kevésbé (vagy egyáltalán nem tapasztalt), akkor talán annyira nem zavarja.

Ha mindentől függetlenül kellene válaszolnom, akkor inkább azt mondanám, hogy a nők jobban szeretik, ha egy pasi nem kezdő.

2013. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Noydra ***** válasza:
Lányfüggő...
2013. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én például nem örülnék, de nem is dobnálak ki emiatt.
2013. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
Előbb keríts egy olyan lányt, akinek mind1 (leitatod, vagy valami), azzal elveszted, aztán meg van oldva a probléma:D
2013. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömet dobták már ki amiatt 22 évesen, hogy csak egy 6 éves kapcsolata volt és semmi más tapasztalata a nőkkel.
2013. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Néha komolyan,csak fogom a fejem,hogy milyenek manapság az emberek.Most komolyan ez annyira fontos?Szerintem aki azzal kezdi az ismerkedést,hogy megkérdezi,hogy hány barátnőd volt,vagy szűz vagy-e,azt dobd ki még mielőtt bármit is elkezdenél vele!Hidd el,jobban jársz,ha nem kezdesz az ilyenekkel.
2013. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Normális lányokat nem ez érdekli. Hangosbemondóba bemondani persze nem kell, hogy szűz vagy, de semmi szégyellnivaló nincs rajta. Én is az vagyok, és nem vagyok már 20 éves. Akinek ez nem tetszik, tehet egy szívességet. :)

F

2013. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak ahogy az idő tellik egyre rosszabb lesz a helyzet, nehéz ügy ez.
2013. nov. 21. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!