Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én gondolom hülyén? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom hülyén? Az emberek még mielőtt nem ismerik egymást, miért ellenségesek sokszor? Nem pont fordítva kéne csinálni? Ismerkedéskor eleve normálisnak, kedvesnek, aztán ha kiderül h a másik gyökér, akkor lehet kö. ögölni.

Figyelt kérdés
kort nemet pingálj oda!
2013. nov. 21. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez iggen jó kérdés! Ezt már megkérdeztem pár ellenségeskedő perszónától! Nemtudtak választ adni,nemvoltam szimpatikus ezért elkezdtek bunkózni..háát meg még mit nem? :D Én ha ismeretlennel talákozom,először is a tiszteletet megadom neki,köszönök stb. és nem előítéleteskedem! De szerintem ez alap kéne,hogy legyen mindenkinél! Vagy lehet csak én gondolom így.. :)


26/F

2013. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

aki már sokat kapott az élettől, az már eleve támadólag lép fel, így próbálja hárítani az újabb lehetséges pofont. akár bennevan annak a lehetősége, hogy megkapja, akár nincs.

Kialakul benne egy ilyen automatikus védelmi mechanizmus.

2013. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért,mert az emberek többsége egy k*cs*g érzéketlen fa**kalap és rögződik bennünk.Ha már majdnem mindenkiben csalódtál,akkor inkább nem is adsz esélyt senkinek,mert nem akarsz magadnak még több kellemetlenséget azzal,hogy esetleg megint átráz valaki.

Én legalábbis így gondolom.Én 1 ember kivételével szinte senkiben nem bízom,mert mindig pórul járok.

2013. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet fordítva is , csak akkor nem kell meglepődni a pofáraesésen. Mellesleg , ha utána mégis normális leszek valakivel , akkor tudni fogja , hogy normálisnak tartom , és nem kell lefutni a felesleges tiszteletköröket. De te csináld úgy ahogy akarod
2013. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#2

Annyit még hozzátennék, hogy akinek túl jó élete van az is így szokott viselkedni mert úgy érzi nem adja a saját szintjénél alább. Szóval, ha a másik teljesen boldog és kiegyensúlyozott életet él te pedig megemlíted egy problémád akkor ugyanúgy "életképtelen lúzer" fenn hanggal elköszön.

2013. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem csak te hanem mások is gondolkodnak ilyen hülyén.
2013. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem szokásom bunkózni így nem tudok választ adni!

De mindig is voltak és lesznek is ilyenek!

25N

2013. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hozzám sokan közelítenek ellenségesen..

-egyszer valaki közölte velem hogy azért mert "gonoszan/ellenségesen" nézek az emberekre, ami igaz lehet de nekem ilyen az alap arckifejezésem.:) (és most nem kell valami antiszoc emosnak nézni)

Így hát az egyik kérdésre a válasz az lehet az hogy az emberek első látásra elítélik az embereket.

18/L

2013. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alapból az emberben van egy bizonyos tartás az ismeretlentől, így - hacsak a másik fél nem különösen szimpatikus számára - kezdetben kicsit távolságtartó. Vannak persze akik jobb/rosszabb ismerkedők de általánosságban megvan már egy ismeretségi/baráti kör, egy megszokott közeg, ahová új személyt társítani sokszor időbe telik és nem minden esetben sikerül. Ehhez a közeghez hasonlítja ugyanis az újonnan megismertet, akinek elfogadásában segíthet a közeghez való hasonlóság, avagy egy új de nem teljesen eltérő gondolkodás léte. Ha ezek megvannak és megtalálják a közös hangot máris megszűnik az ellenségesség. Ellenkező nemek ismerkedésénél a helyzet már nem ilyen egyszerű.
2013. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez jo kerdes. Amerikaban pl mindenki tok jófej volt,az idegenek is közvetlenek egymással.
2013. nov. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!