Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs senkim?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, nem is régen, akibe szerelmes voltam. Ezt el is mondtam neki, de mivel osztálytársam, főleg (szerintem) azért nem akart semmit, kedvesen utasított vissza.

Aztán őt sikerült elfelejtenem. Most viszont megint van egy lány, aki tetszik, csak ő is az osztálytársam, ráadásul más tetszik neki, szóval ebből sem lehet semmi (Neki nem mondtam meg, hogy tetszik). Egyébként ezzel az utóbbi lánnyal elég jól kijövök, kedves, aranyos, értelmes, okos és szép is.

Viszont már ez megy egy jó ideje, hogy valaki ha megtetszik egyből el is úszik. Eléggé rossz érzés, amikor végignézek az osztályomban és már 1-2 ember kivételével mindenkinek van barátja/barátnője, csak nekem nincs.

Tudom, hogy még kicsi vagyok (15 éves), de még eddig nem volt semmilyen kapcsolatom.

Pedig igazán jó lenne, ha valaki lenne mellettem, akit szerethetek, átölelhetek...


2013. nov. 21. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel.Teljes mértékben. De..El fog jönni az ideje mindenkinek,szóval neked is. És tudom azt is,hogy ilyen korban nagyon türelmetlen az ember. Én is ilyen voltam. Szóval próbálkozz és majd összejön ;)
2013. nov. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel. Nekem 19 éves koromig nem volt senkim. Akkor lett először barátom.


Mi lenne , ha nem az osztálytársaidnál ragadnál le?


Én se kezdtem elvből sem osztálytárssal, se iskolatárssal. Szakítás esetén nem kell látni, és hamarabb el tudod felejteni.


Ismerkedj máshol.:) Majd lesz valakid, ne aggódj.


27/N

2013. nov. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!