Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire szoktátok ti párok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szoktátok ti párok megadni egymás jelszavait a közösségi oldalakhoz vagy a levelekhez?

Figyelt kérdés
vagyis pl face meg e-mail mert hallottam h sokan megadják egymásnak a bizalom elve miatt de ha úgy nézzük sok embernek az az egyetlen privát része az életben vagyis h ezt megvonni... nem is tudom, ti mit gondoltok róla?
2013. nov. 21. 23:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nincs bnőm, de ha lenne nem adnám meg a jelszót. volt olyan osztálytásnőm aki morci lett amikor szakított a barátjával és elkezdett baszakodni...
2013. nov. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én még soha nem adtam meg ilyet. Beteges. Legyen azért magán zónám, én egy személy vagyok, úgy van, hogy létezik Én és létezik Ő és létezik Mi. Nem pedig csak Mi!

Ja és ne is gondoljunk bele mi lehet egy esetleges hirtelen szakításnál ilyenkor...

De ez csak az én véleményem.

2013. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kapcsolattól is függ. A férjemmel tudjuk egymás jelszavait, így ha egyikünk nincs netközelben és fontos üzenetet vár, a másikunkat megkérheti hogy nézzen rá. Ezenkívül nem igazán szoktunk benézni egymás postafiókjába, mert minek? Ha fontos üzenetet kapunk, úgyis elmondjuk egymásnak.
2013. nov. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nincs barátnőm és nem adnám meg, minden kapcsolatban kell a magánterület. Mellesleg miért adjam meg? Egyetlen logikus válasz van rá, hogy olvasgatni akarja kivel mit beszélek amihez meg semmi köze. Én sem raknék rá poloskát amikor elmegy a barátnőivel beszélgetni.
2013. nov. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én megadtam a volt barátnőmnek. Ismertem és megbíztam benne annyira, hogy nem csinál semmi rosszat szakítás után sem, mivel nem volt olyan gyerekes. De amúgyis megváltoztattam egyből miután szakítottunk egyből, plusz semmi olyat nem tudnának tenni a fészbúkommal, ami akkora nagy probléma lenne számomra..
2013. nov. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Odaadom a mibilomat és azt olvas el,amit akar,de nem adom meg a jelszavaimat,mert ismerem és az első betűtől az utolsóig elolvasna mindent.

Nincs titkolnivalóm,csak inkább velem legyen,mint 0-24-ben olvasson rólam.

2013. nov. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
*mobilomat
2013. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én sosem adtam meg a pasijaimnak, akármekkora hisztit vágtak le belőle. van magánzónám, legyen neki is élete...
2013. nov. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi megadtuk egymásnak az összes ilyen információt, még a banki hozzáféréseket is. Jó, mi házasok vagyunk. Ennek ellenére én nem olvasom az ő leveleit ő nem nézegeti az enyéimet. Nem veszünk le pénzt sem, ha a másik nem egyezett bele. Egymás táskáiba és pénztárcáiba sem nyúlunk, nemhogy a benne lévő pénzhez! Ez nálunk becsületbeli ügy, pedig nincs megtiltva semmi.


Őt egyébként nem érdeklik a közösségi oldalak, 1 ismerőse van, az is én vagyok, mert én hoztam létre az oldalát. A privát e-mailjén is 1000-nél több olvasatlan levele van, az sem érdekli. A gyerekeink kötik le minden idejét.

2013. nov. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy valaha is megadjam bárkinek is a jelszavaimat. Még a véletlenül belép egy nyílt wifi kapcsolatról, vagy ilyesmi.
2013. nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!