Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HOgy lépjek túl és legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOgy lépjek túl és legyek boldog, tudjak boldog lenni, ha ugy lett vége a kapcsolatomnak hogy minden jó volt, szinte semmi előjel és otthagynak halálosan szerelmesen?

Figyelt kérdés
Együtt jártam egy fiuval aki mindig felviditott , minden jo volt, mindig nevettünk,tetszett az egyik ötlete a másiknak, a személyisége, max. harmonia és egyszer közli veled a másik hogy szabadság, ne akarja lekötni magát és ha magyarázatot késrsz válaszd sem kapsz, szoba sem áll veled és te még mindig szereted? HOgy lehet túltenni magunkat egy olyan kapcsolaton ami így ért véget, az ok megmagyarázásának hiányában, szerelmesen. Hogy lehetek boldog , hogy térhet vissza az önérzetem?
2013. nov. 22. 01:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hàt ez szìvàs. elofordul. majd kihevered.
2013. nov. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én a módszertanára vagyok kiváncsi...tisztában vagyok vele hogy szívás
2013. nov. 22. 01:16
 3/13 anonim ***** válasza:
nincs rà recept. nincs rà gyògysze, csak az ido. majd elmùlik! foglald el magad.
2013. nov. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ismerős érzés, idővel majd jobb lesz (vagy nem)
2013. nov. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
szerintem az ilyen emberért nem lehet harcolni, vagy ha a harc eredményes is akkor sem egy életre szól. szerintetek segit ha nem csak arra gondol az ember hogy milyen harmonikus volt , hanem arra inkabb hogy mennyire komolytalan az ilyen ember aki egyzser csak kiszall mert za ugy könnyebb...normális esetben van valami indok sztem
2013. nov. 22. 01:30
 6/13 anonim válasza:

minden kapcsolat indításakor, elfogadod, hogy annak vége is lesz.

a hírtelen történt a szakítást is kellett, hogy megelőzzék jelek, amiket te nem vettél észre!

mindig lehet beszélni a másikkal, és mindig minden változik:)

2013. nov. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
miért kéne elfogadni hogy vége lesz, azért vagy valakivel mert ugygondolod hogy jo igy. annyi elöjele volt hogy problemak , negativ dolgoktol egyből szaladt, ezt lattam hogy nem akarja megoldani, inkabb lelép mert az egyszerűbb....pedig szerintem nincs olyan hosszu kapcsolat ami az élet és a változasok hatására néha néha ne fulladna vitába nézeteltérésbe
2013. nov. 22. 02:03
 8/13 A kérdező kommentje:
és nem mindig lehet bezsélni a másikkal, valamikor a másik azt mondja, hogy ne beszélj erről, nem akarok erről bezsélni.....és másra terel...de ez a probléma vagy egy adott vita szönyeg alá seprése, amit beismerek hosszu tavon és egy komolykapcsolatban ilyet nem lehet
2013. nov. 22. 02:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Az én első kapcsolatom olyan volt, hogy összejöttünk, jókat nevettünk, szerettem, azt mondta ő is szeret. Imád velem lenni. Elkezdtük felfedezni egymást... Jól éreztük magunkat együtt.. hónapok után megtörtént aminek meg kellett. Lefeküdtünk. Utána közölte, hogy jaa , csak 1 alkalomra kellettél. Tudod trófeákat gyűjtök....


És ezt szerinted hogy lehet feldolgozni? Hogy odalett a szüzességem, egy hazug disznóé lett, aki azt se érdemelte meg, hogy levegőt vegyen...


Idő:) az segít. Bár nekem utána 2 hónappal lett másik kapcsolatom. Az is segített.


De ez már régen volt. Minden szenvedés megérte, azért a kapcsolatért amilyen a férjemmel van:)


Neked is jobb lesz majd, hidd el.


27/N

2013. nov. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az utolsót jó volt olvasni. Van még érzelem a lányokban is ezek szerint. Velem ugyanez történt mint a kérdezővel csak én fiú vagyok. Hitemet vesztettem a lányokban de azért homokos nem leszek... tanácstalan lettem de majd alakul talán még nem vagyok olyan idős. 23/F


Szerintem keress barátokat. Sokat segítettek nekem is. Van egy lány barátom is akiről tudom, hogy ő át tudna segíteni ezen az időszakon (kizárólag csak barátként) csak az a baj, hogy nagyon messze lakik de már rengeteget segített. Nélküle nem is tudom mi lett volna, lehet, hogy sírnék mint egy kisgyerek :D


A barát nem véletlenül barát. Szerintem az lenne az első, hogy baráttá válik két ember, aztán komolyabbra is fordulhat a dolog. Nem tudom... de én már nem hiszek a szerelemben. Egyszer voltam igazán szerelmes és szerintem örökre úgy maradok. Az egy másik kérdés lenne, hogy így hogyan tovább.


Keress IGAZI barátot.

2013. nov. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!