Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a páromnak, hogy egy délután egyedül szeretnék otthon lenni?

Figyelt kérdés

Úgy hogy ne sértődjön meg?


Minden évben 3 barátnőmmel csinálunk egy közös csajos karácsonyozást-ajándékozást,és most azt szeretném,ha nálam lenne. Viszont én azóta összeköltöztem a párommal,de nyilván nem küldhetem el otthonról,de hogy mondjam meg neki szerintetek? Vagy ez nagyon szemétség?


Csak a normális válaszok érdekelnek! Köszönöm!!! 23/L



2013. nov. 22. 10:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló eset. Én csak mondtam neki, hogy mi lenne, ha beülne a barátaival egyet sörözni valahova, mert addig mi a barátnőimmel csajos estét tartunk. Nálunk nem volt ebből semmi probléma. Ha ez nem jön be akkor nehezebb eset, mert csak úgy elküldeni, hogy nincs programja már nem olyan kellemes.
2013. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, van egy ötletem, pont ugyanígy, ahogy ide leírtad... "Minden évben 3 barátnőmmel csinálunk egy közös csajos karácsonyozást-ajándékozást,és most azt szeretném,ha nálam lenne"

Nyilván neki is van olyan dolga, amit nélküled szeretne elintézni, barátja akit felkeresni dumálgatni, szimplán egyeztetni kell az időt...

Nincs ebben semmi gáz, ha nem pont dec 24-re tervezed...

2013. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Normális kapcsolatba ez szerintem simán belefér.
2013. nov. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nyilván nem dec.24-ére, karácsony előtt kb 1-másfél héttel!:) Szerencsére nem az a sértődös fajta.:)
2013. nov. 22. 11:00
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ezen egyáltalán miért kellene megsértődnie...
2013. nov. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem hinném,hogy megsértődne egy ilyen kérésért.
2013. nov. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kérdező (#4), akkor ennyi... én a páromra ilyentől két esetben lennék kibukva, az egyik, ha pont az ünnepnapokra szervezi, a másik, ha nem szól előre legalább néhány nappal, hogy én is úgy tudjam szervezni a saját dolgaimat, hanem előző este/aznap reggel adja elő magát...

Az összes többi eset teljesen rendben van.

2013. nov. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy megsértődne, csak azt nem tudom még,hogy "tálaljam" :D
2013. nov. 22. 11:03
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kéz! :)
2013. nov. 22. 11:06
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
Egy pár vagytok.Elmondod neki,hogy ti csináltok ilyen és hogy x napon szeretnéd ha üres lenne a lakás.
2013. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!