Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseljem el, hogy a barátnőm ilyen fiús?

Figyelt kérdés
Férfi szakmát tanul amiben megállja a helyét, fiúkkal lóg,mindent férfi szemszögből néz,kicsit a viselkedése is az,de a kinézete nagyon nőies.. Ez nekem szokatlan és fura mert soha nem volt még ilyen barátnőm.Ő nem az a lány aki lányokkal lóg,és hisztizik meg csak a smink és a vásárlás a mániája..
2013. nov. 22. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vidd el betonozni,és ez most nem viccként írom!
2013. nov. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Zavar?

Ha igen, hagyd el.

Ha nem, dicsérd. :)

2013. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
te vàlasztottad!
2013. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én választottam de akkor még ezeket nem tudtam róla,ezért vagyok meglepődve :D
2013. nov. 22. 11:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen nő vagyok,mérnök vagyok,egyetemen ketten voltunk csak lányok.

Nem okoz gondot semmi olyan,ami egyesek szerint férfimeló.

De mindemellett tűsarkúban és miniszoknyában járok,senki nem mondaná meg milyen vagyok.

Fogadd el ilyennek a barátnőd,örülj neki,hogy nem kell a picsogást hallgatnod egész nap.

2013. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ebből látszik , hogy nem vagyunk egyformák mert ha amúgy kinézetre meg nőies akkor én kifejezetten imádnám , hogy nem a picsogó lány van mellettem. Igaz azt ne engedd , hogy ne tudj mellette érvényesülni mint férfi.
2013. nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hamarabb jöttetek össze, mint megismerkedtetek?:D
2013. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ennek csak örülnék :D Szép / nőies, de nem az a hisztis fajta. Főnyeremény.
2013. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha nincs farka, akkor örülj neki :) Ha viszont az is van, akkor para van.
2013. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát mikor ismerkedtünk ezeket nem említette csak annyit,hogy ő nem tud lányokkal barátkozni mert nem jön ki velük..
2013. nov. 22. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!