Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalna a barátom?

Figyelt kérdés
Kedden észrevettem a hátán karmolás nyomokat és azt mondta a kutya volt de nem egészen olyan volt mintha kutya lett volna,nem tudom jobban leírni ezt. Aztán elment a haverjával kondizni elvileg, de utána mikor hazaér mindig irt,de most semmi, mikor irt akkor meg egy órát vártam,hogy válaszoljon,de amikor elköszöntem rögtön írt.. Általában reggel is szokott írni,de nem irt tegnap is alig akart válaszolni..Sose kértem meg,hogy mutassa meg az üzeneteit,és nem is olvastam még bele,eddig mikor valakivel beszélt én meg épp akkor mentem be vagy néztem oda,simán láttam mit ír,de mostanában ilyenkor gyorsan kilép a beszélgetésből.. De a haverja is fura,aki viszont a legjobb barátom nekem is,de tudom ha olyat tenne a barátom ő falazna neki... Elvileg ma találkozunk a barátommal de azt se tudom,hogy hogy lesz a nap mert még nem ír. Suliba már nem jár,és jelenleg nincs munkahelye de keres.. És elég furán is viselkedik.. Nem tudom miért...Mindent megadok neki minden téren...
2013. nov. 22. 13:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kutass!! Nagyon fura ez a karmolásnyom... Mindenképp lépj be valahogy a facebookjába, olvasd ez az sms-eit, nézd meg, kikkel telefonált az elmúlt időben, kövesd, stb! Derítsd ki, mert nagyon gyanús nekem! :\
2013. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg sajtold ki belőle az őszinte választ máshogyan. Ha esetleg ártatlan mégis, a kémkedés elég rosszul veszi ki magát. Sok férfinél ez akár szakitó ok is lehet. Szóval ne az legyen, hogy esetleg tévedés történt, (bár tényleg nagyon gyanús), aztán emiatt mentek szét.
2013. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Azt mondta, hogy kutya volt :D


A hátán. :D


Ez a nap vicce lehetne, ha nem éreznéd magad szarul.

2013. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

A férfiak mind hazudnak, 2. válaszoló. :D Én még mindig a kutatásra szavazok, persze előtte megpróbálhatod kipuhatalózni. :)

(1. voltam)

2013. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Volt kutyám (németjuhász keverék), amikor játszottunk simán feltappancsolt a hátamra, mellkasomra is. Néha néztem ki úgy, mint aki gruppenből jön :)
2013. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
világos
2013. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%

Igen.Azért hazudunk mert nektek nőknek semmi se jó.

Kutatás mocsok dolog.Szakítson ha nem tudja elfogadni a választ.

2013. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Jóó, kend már ránk a negatív tulajdonságaitokat, komolyan. :D Mindig a másik a hibás, igaz?
2013. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De olyan ez a karmolás nyom mint amikor valakinek műkörme van vagy nagy a körme és kétoldalt így látszik a csík nem egy csík van hosszan, vagy nem tudom,hogy írjam le..De neki ilyen kicsit kutyája van eddig sose karmolászott elvileg..Az email címét tudom amivel belép,de a jelszavát nem..
2013. nov. 22. 13:17
 10/20 anonim ***** válasza:
Mondd el neki a tiédet, és ha ő szándékosan tereli a témát és nem akarja megmondani, akkor gázok vannak. Meg ha megnéznéd a telóját és nem adja oda. :P (Vagy nagyon figyeli, hogy mit csinálsz rajta)
2013. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!